Na mazurskie wczasy!

Podczas pięknej pogody warto korzystać z możliwości plażowania, żeglowania czy spacerów po pięknych okolicach, a tak się składa, że my to wszystko dla Państwa mamy. Oferujemy wizytę w doskonałym ośrodku wypoczynkowym na Mazurach, gdzie czas zawsze płynie wolno i przyjemnie, a liczne atrakcje, takie jak plażowanie, żagle czy odnowa biologiczna z jacuzzi i saunami czekają na chętnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, niskie ceny oraz możliwość różnorodnego spędzania czasu w pięknym Giżycku - stolicy żeglarstwa.

Wesele w City

Niewiele hoteli jest w stanie zaoferować tak doskonałą obsługę, jaką proponuje Hotel City z Bydgoszczy. Organizacja wesela to dla nas wyzwanie, które wymaga kreatywności. Nie tylko staramy się stworzyć i zaprezentować państwu doskonałe menu, ale gwarantujemy również obsługę cateringową na najwyższym poziomie. Pozwoli ona czuć się nowożeńcom oraz wszystkim gościom uroczystości niezwykle wyjątkowo i podniośle. Udostępniamy również doskonale przygotowane pod względem wyposażenia technicznego sale.

Villabaltica to hotel nad morzem, który przede wszystkim oznacza najwyższy komfort wypoczynku, a także wyjątkową jakość i standard pobytu nad polskim Bałtykiem. Przepiękna plaża, słońce, morze, doskonała infrastruktura, tuż nad brzegiem, kafejki, restauracje, smażalnie, jak również kluby i puby. Nie ma lepszego pomysłu na urlop, niż spędzenie go nad polskim morzem. Zapraszamy serdecznie do Mistral Sport. Jest to hotel nad morzem spełniający najwyższe oczekiwania każdego turysty. Zachęcamy do rezerwacji.

Tanie wakacje w Norwegii

Wakacje to czas magiczny. Każdy czeka na nie z utęsknieniem i planuje wyjazd dużo wcześniej. Turyści wybierają takie oryginalne propozycje, jak wakacje w Norwegii, czy nawet promy do Szwecji. Ilość hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych w tego typu miejscach jest tak ogromna, że niekiedy ciężko jest dokonać odpowiedniego wyboru. Z pomocą przychodzi wtedy nasze biuro które oferuje konkretne plany i wycieczki. Norwegia to kraj w którym warto przed urlopem popytać znajomych o ich wrażenia, lub skorzystać z dobrodziejstw świata wirtualnego, gdzie czeka na nas mnóstwo wiadomości, oraz relacje ludzi którzy spędzili wakacje w Norwegii.

http://www.czarnylas.pl/

Nasz hotel SPA to wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o Twoim komforcie i odpoczynku. Już dziś zaplanuj bajeczną wizytę i przekonaj się jak wspaniały może być relaks na Śląsku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Raz odwiedzisz nasz hotel SPA i na pewno nigdy o nim nie zapomnisz. Przekonaj się.