Wesele w City

Niewiele hoteli jest w stanie zaoferować tak doskonałą obsługę, jaką proponuje Hotel City z Bydgoszczy. Organizacja wesela to dla nas wyzwanie, które wymaga kreatywności. Nie tylko staramy się stworzyć i zaprezentować państwu doskonałe menu, ale gwarantujemy również obsługę cateringową na najwyższym poziomie. Pozwoli ona czuć się nowożeńcom oraz wszystkim gościom uroczystości niezwykle wyjątkowo i podniośle. Udostępniamy również doskonale przygotowane pod względem wyposażenia technicznego sale.

Tanie wakacje w Norwegii

Wakacje to czas magiczny. Każdy czeka na nie z utęsknieniem i planuje wyjazd dużo wcześniej. Turyści wybierają takie oryginalne propozycje, jak wakacje w Norwegii, czy nawet promy do Szwecji. Ilość hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych w tego typu miejscach jest tak ogromna, że niekiedy ciężko jest dokonać odpowiedniego wyboru. Z pomocą przychodzi wtedy nasze biuro które oferuje konkretne plany i wycieczki. Norwegia to kraj w którym warto przed urlopem popytać znajomych o ich wrażenia, lub skorzystać z dobrodziejstw świata wirtualnego, gdzie czeka na nas mnóstwo wiadomości, oraz relacje ludzi którzy spędzili wakacje w Norwegii.

Gry miejskie i imprezy integracyjne

Zapraszamy wszystkich turystów indywidualnych, a także grupy zorganizowane do odwiedzania naszego domu legend w Toruniu. Gwarantujemy niezapomniane atrakcje w jednym z najstarszych miast Polski. U nas zorganizują Państwo imprezy integracyjne i okolicznościowe, a także będą mogli uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych i grach miejskich.

Jeśli zbliża się dzień Państwa ślubu to na pewno szukają Państwa miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Nasza sala weselna pod Warszawą jest do Państwa dyspozycji. Na pewno będą Państwo zachwyceni zarówno wspaniałym, eleganckim wystrojem jak i przestronnością naszej sali. Zapraszamy na naszą stronę dostępną pod adresem podanym w linku.

Luksusowe noclegi

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką proponuje nasz hotel w centrum Poznania. Nasza placówka oferuje dużo miejsc noclegowych, w tym znajdują się zarówno pokoje jedno i dwuosobowe, jak i luksusowe apartamenty. Wszystkie proponowane przez nas noclegi są wyposażone na bardzo wysokim standardzie, w każdym z nich znajdują się między innymi takie udogodnienia jak łazienka, telefon, telewizja satelitarna oraz bezpłatne łącze internetowe.