sklep z zabawkami

Internetowy sklep z zabawkami zabawkiija.pl zrobi wszystko ażeby oferować swoim odbiorcom solidne zabawki takie jak lalki, samochody, klocki, maty do tańczenia, gry elektroniczne czy ciastolina które z pewnością stanowią idealne prezenty dla dzieci. Konkurencyjna oferta zabawek to skąpa część plusów wynikających z partnerstwa z naszym sklepem. Zapraszamy po wspaniałe prezenty dla dzieci.

akcesoria do decoupage

Nasza firma zajmuje się sprzedażą artykułów dla miłośników rękodzieła m.in. do cardmakingu czy scarpbookingu. Posiadamy również liczne akcesoria do decoupage, w tym m.in. papiery, szablony, farby oraz motywy do dekoracji 3D, dzięki którym będziesz mógł ozdobić swoje mieszkanie według własnego pomysłu.

Jak leczy się niepełnosprawność umysłową? Ośrodek terapeutyczny dla dzieci Warszawa

W niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej i ośrodku terapeutycznym Przystań Szkraba znajdziecie Państwo leczenie Zespołu Downa u dzieci sprawdzonymi metodami. Oferujemy również terapię autyzmu, sesje z psychologiem dziecięcym, zajęcia logopedyczne i rehabilitacyjne. Polecamy również dogoterapię. Korzystamy z różnych metod, by uzyskać jak najlepsze wyniki w stymulowaniu rozwoju malca. Zapraszamy na spotkania całymi rodzinami, abyście Państwo nauczyli się stwarzać swemu choremu dziecku jak najlepsze warunki do rozwoju.

Zajęcia sensoryczne dla dzieci

Maluchy z zaburzeniami potrzebują odpowiednio dobranych zajęć sensorycznych i rozwijających. My jako Terapeutyczny Punkt Przedszkolny oferujemy właśnie takie bezpłatne zajęcia rozwijające dla każdego dziecka z orzeczeniem kształcenia specjalnego oraz opinią o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Rozrywka dziewczęca

Masz córkę, która często lubi się przebierać, malować i tworzyć własną kolorową biżuterię? Jeśli chcesz zapewnić jej rozwijającą rozrywkę w kierunku artystycznym, to odwiedź nasz sklep internetowy. Mamy zabawki dla dziewczynki, takie jak łamigłówki podróżne, zestawy do tworzenia własnej biżuterii, itd.

Innowacyjne zajęcia dla młodych pasjonatów

W naszej przedszkolu oferujemy innowacyjne i edukacyjne zajęcia z robotyki dla dzieci w Krakowie. Dzięki naszym specjalistycznym programom, dzieci zyskują możliwość poznawania fascynującego świata technologii i nauki poprzez zabawę i praktyczne doświadczenia. Nasza robotyka dla dzieci w Krakowie to wyjątkowa okazja dla młodych pasjonatów, aby rozwijać umiejętności programowania, budowania oraz projektowania robotów. Poprzez nasze zajęcia dzieci uczą się kreatywnego myślenia, problem solvingu oraz pracy w zespole. Dołącz do nas i daj swojemu dziecku możliwość odkrywania świata robotyki w naszych profesjonalnych i inspirujących pracowniach. Zapisz się już dziś na nasze zajęcia z robotyki dla dzieci w Krakowie!