Pruszków - Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki

Każde dziecko lepiej się rozwija, jeśli ma kontakt z rówieśnikami. Dlatego nasze Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki proponuje szereg zajęć dla najmłodszych, które rozwiną ich sprawność ruchową, umiejętności plastyczne oraz rozpoczną naukę języków obcych. Zapisz swoje dziecko do naszej placówki, która znajduje się w dobrej lokalizacji: w okolicach Pruszkowa, Nadarzyna i Brwinowa.

Jeśli szukasz opiekunki dla swojej pociechy, odwiedź stronę Centrum Usług Psychologicznych

Pomagamy rodzicom w poszukiwaniu niani, która spełni ich oczekiwania i we właściwy sposób zajmie się ich pociechą, podczas ich nieobecności. Centrum Usług Psychologicznych w Warszawie prowadzi stronę na której znajdzie się idealna opiekunka do dziecka, odpowiadająca Waszym indywidualnym preferencjom.

Impreza urodzinowa dla dzieci

Jeżeli planujesz zrobić swojemu dziecku niespodziankę, dobrze trafiłeś. Urodziny dla najmłodszych są naszą specjalnością! Imprezka tematyczna z klockami (np. Lego, Gigo, Plus-Plus) zaciekawi zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Dostępne są dwa pakiety: podstawowy do 8 osób lub rozszerzony do 12 osób. Ceny możesz sprawdzić na naszej stronie!

Judo i aikido dla maluchów

Warszawa, to miejsce, w którym można się zgubić, zwłaszcza, gdy przychodzi nam zmierzyć się z ośrodkami oferującymi wydarzenia dla najmłodszych. Aby ułatwić Wam zadanie, proponujemy naszą wyszukiwarkę, w której znajdziecie zajęcia dla dzieci odbywające się na terenie stolicy: sztuki walki, karate, judo i wiele innych.