Pruszków - Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki

Każde dziecko lepiej się rozwija, jeśli ma kontakt z rówieśnikami. Dlatego nasze Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki proponuje szereg zajęć dla najmłodszych, które rozwiną ich sprawność ruchową, umiejętności plastyczne oraz rozpoczną naukę języków obcych. Zapisz swoje dziecko do naszej placówki, która znajduje się w dobrej lokalizacji: w okolicach Pruszkowa, Nadarzyna i Brwinowa.

Jeśli szukasz opiekunki dla swojej pociechy, odwiedź stronę Centrum Usług Psychologicznych

Pomagamy rodzicom w poszukiwaniu niani, która spełni ich oczekiwania i we właściwy sposób zajmie się ich pociechą, podczas ich nieobecności. Centrum Usług Psychologicznych w Warszawie prowadzi stronę na której znajdzie się idealna opiekunka do dziecka, odpowiadająca Waszym indywidualnym preferencjom.

Internetowy sklep z zabawkami zabawkiija.pl zrobi wszystko ażeby oferować swoim odbiorcom solidne zabawki takie jak lalki, samochody, klocki, maty do tańczenia, gry elektroniczne czy ciastolina które z pewnością stanowią idealne prezenty dla dzieci. Konkurencyjna oferta zabawek to skąpa część plusów wynikających z partnerstwa z naszym sklepem. Zapraszamy po wspaniałe prezenty dla dzieci.

Sale zabaw

Każdy rodzic chce by jego pociecha się prawidłowo rozwijała, aby to osiągnąć konieczna jest integracja z rówieśnikami. Najlepszym miejscem, w którym Twoje maleństwo nawiąże kontakt są bawialnie dla dzieci. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór imprez, które spodobają Twojemu potomstwu i przekonają je do wspólnej zabawy z innymi.

Proponujemy Państwu najlepsze na rynku wózki dziecięce, które w sklepie dziecięcym BALMU dostępne są w bardzo różnych modelach i o odmiennym wyglądzie. Dzięki wielkiej różnorodności te funkcjonalne oraz nowoczesne pojazdy znajdą zastosowanie w przypadku każdego dziecka, ponieważ służą jako spacerówka, nosidełko oraz gondola. Są bardzo wygodne, ładnie wyglądają, a do tego dostępne są w niskich cenach. Zapraszamy do zakupów i znalezienia wyroby idealnego dla siebie oraz pociechy.

Nakrycia głowy dla najmłodszych

Produkujemy ubranka oraz akcesoria dla niemowląt, które zapewnią maluszkom ciepło i komfort. Oferujemy akcesoria takie jak czapeczka dla noworodka. Nakrycie główki uszyte jest z organicznej, naturalnej bawełny, zapewnia więc odpowiednie przepuszczanie powietrza i nie podrażnia delikatnej skóry dziecka.