Pruszków - Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki

Każde dziecko lepiej się rozwija, jeśli ma kontakt z rówieśnikami. Dlatego nasze Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki proponuje szereg zajęć dla najmłodszych, które rozwiną ich sprawność ruchową, umiejętności plastyczne oraz rozpoczną naukę języków obcych. Zapisz swoje dziecko do naszej placówki, która znajduje się w dobrej lokalizacji: w okolicach Pruszkowa, Nadarzyna i Brwinowa.

Jeśli szukasz opiekunki dla swojej pociechy, odwiedź stronę Centrum Usług Psychologicznych

Pomagamy rodzicom w poszukiwaniu niani, która spełni ich oczekiwania i we właściwy sposób zajmie się ich pociechą, podczas ich nieobecności. Centrum Usług Psychologicznych w Warszawie prowadzi stronę na której znajdzie się idealna opiekunka do dziecka, odpowiadająca Waszym indywidualnym preferencjom.

Wózki wielofunkcyjne

Wózki dziecięce wielozadaniowe - 3w1 - to doskonałe rozwiązanie dla szczególnie aktywnych i bardzo wymagających rodziców. Dzięki specjalnej konstrukcji i modułowej budowie pozwalają na działanie w szczególnie trudnych warunkach miejskich. Dostępne w naszej ofercie produkty to mechanizm wielozadaniowy.

Internetowy sklep z zabawkami zabawkiija.pl zrobi wszystko ażeby oferować swoim odbiorcom solidne zabawki takie jak lalki, samochody, klocki, maty do tańczenia, gry elektroniczne czy ciastolina które z pewnością stanowią idealne prezenty dla dzieci. Konkurencyjna oferta zabawek to skąpa część plusów wynikających z partnerstwa z naszym sklepem. Zapraszamy po wspaniałe prezenty dla dzieci.