Świetne blendery FHU Grzegorz Frąckowiak

Naszą specjalnością jest sprzedaż luksusowych, wielofunkcyjnych robotów kuchennych, które znajdą szerokie zastosowanie nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w różnorodnych obiektach zajmujących się działalnością gastronomiczną, w tym hotelach, restauracjach czy barach. W asortymencie FHU Grzegorz Frąckowiak znalazł się m. in. blender KitchenAid, który gwarantuje idealne wymieszanie składników oraz ich precyzyjne rozdrobnienie, co z pewnością wpłynie na jakość i wyjątkowy smak przygotowywanych posiłków.

Wesele w Warszawie

Jeżeli właśnie planujesz ten jedyny w swoim rodzaju dzień i chciałbyś, aby odbył się w miejscu odznaczającym się eleganckim, unikalnym wystrojem i obszernym ogrodem? W takim wypadku koniecznie zapoznaj się z ofertą Sosnowego Dworu, w którym twoje wesele będzie wydarzeniem sezonu! Gwarantemy między innymi całą organizacją zarówno większego, jak i mniejszego przyjęcia, serwowanie dowolnie wybranych przez parę młodą potraw. Dostępne także pokoje noclegowe dla gości, przygotowane w wysokim standardzie.

Dekoracje z czekolady

Prowadzisz działalność w branży gastronomicznej i zależy Ci na tym, aby oferować swoim Klientom najbardziej wyjątkowe wyroby cukiernicze - takie, które zachwycą go zarówno smakiem, jak i pięknym wyglądem? Jeżeli tak, to doskonałym rozwiązaniem okaże się dla Ciebie oferta przygotowana przez firmę Barbara Luijckx. W naszym asortymencie znajdują się m. in. doskonałe ozdoby z czekolady na tort, dzięki którym to okolicznościowe ciasto będzie prezentowało się nadzwyczaj okazale i podkreśli charakter każdej okazji.

Sprzedaż suszonych przekąsek

Jesteśmy przedsiębiorstwem oferującym naszym Klientom zdrowe i smaczne przekąski. Jako producent udostępniamy Wam suszone owoce, takie jak między innymi wiśnie, śliwki, czy żurawina. Nasze bakalie pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych miejsc. To idealna propozycja dla wszystkich dbających o zdrowie i sylwetkę.