Wesele w Warszawie

Jeżeli właśnie planujesz ten jedyny w swoim rodzaju dzień i chciałbyś, aby odbył się w miejscu odznaczającym się eleganckim, unikalnym wystrojem i obszernym ogrodem? W takim wypadku koniecznie zapoznaj się z ofertą Sosnowego Dworu, w którym twoje wesele będzie wydarzeniem sezonu! Gwarantemy między innymi całą organizacją zarówno większego, jak i mniejszego przyjęcia, serwowanie dowolnie wybranych przez parę młodą potraw. Dostępne także pokoje noclegowe dla gości, przygotowane w wysokim standardzie.

Sprzedaż suszonych przekąsek

Jesteśmy przedsiębiorstwem oferującym naszym Klientom zdrowe i smaczne przekąski. Jako hurtownia udostępniamy Wam suszone owoce, takie jak między innymi wiśnie, śliwki, czy żurawina. Nasze bakalie pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych miejsc. To idealna propozycja dla wszystkich dbających o zdrowie i sylwetkę.

Szablony do ozdób z lukru

Mówi się, że jemy także oczami, dlatego pojawia się coraz więcej sposobów na pomysłowe dekorowanie potraw i wypieków. Proponowane przez nas formy silikonowe do czekolady i lukru pomogą Ci w stworzeniu efektownych ozdób, które świetnie prezentować będą się na urodzinowym torcie lub świątecznym cieście.

Wiele osób zastanawia się, co jest najlepszym upominkiem na urodziny, najróżniejsze święta czy jubileusze dla młodszych, a także starszych osób. Jednym z lepszych prezentów wydają się śmieszne kubki z ciekawymi nadrukami lub napisem w postaci imienia. Te rzeczy każdemu sprawią radość i staną się wspaniałą pamiątką na długie lata.