Niemiecki dla każdego

Jeżeli pragniesz podszkolić swój język niemiecki, to bez wątpienia potrzebujesz w tej kwestii wsparcia merytorycznej i nowoczesnej szkoły. W Szczecinie możesz skorzystać z pomocy Mobile Lingua. Czeka tutaj na ciebie grono doświadczonych lektorów, którzy zadbają o wieloaspektowy rozwój umiejętności - zarówno tych gramatycznych, leksykalnych, jak i kulturowych. Dla nas najistotniejsza jest efektywność działania i według niej osądzamy naszą pracę. Skorzystaj z nowoczesnych technik nauczania i ciesz się nowymi umiejętnościami.

Globes - instruktaż dla nowych pracowników

Zorganizowane instruktażu z bezpieczeństwo i higieny pracy dla nowych pracowników jest ustawowym obowiązkiem każdego pracodawcy. W związku z tym z pewnością zainteresuje Państwa oferta na usługi BHP. Globes jest podmiotem, który realizuje kursy podstawowe i specjalistyczne w zakresie ogólnokrajowych przepisów, jak i też wewnętrznych firmowych regulaminów.

Szkolenia dla artystów

Jeżeli marzyli Państwo o rozwinięciu swojego plastycznego talentu to oferowany przez naszą firmę z Krakowa kurs malarstwa będzie ku temu doskonałą okazją. Uczymy artystów w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Pomagamy nie tylko w poprawianiu warsztatu, ale również rozwijaniu pasji oraz kreatywnego spojrzenia.