Globes - instruktaż dla nowych pracowników

Zorganizowane instruktażu z bezpieczeństwo i higieny pracy dla nowych pracowników jest ustawowym obowiązkiem każdego pracodawcy. W związku z tym z pewnością zainteresuje Państwa oferta na usługi BHP. Globes jest podmiotem, który realizuje kursy podstawowe i specjalistyczne w zakresie ogólnokrajowych przepisów, jak i też wewnętrznych firmowych regulaminów.

Szkolenia dla artystów

Jeżeli marzyli Państwo o rozwinięciu swojego plastycznego talentu to oferowany przez naszą firmę z Krakowa kurs malarstwa będzie ku temu doskonałą okazją. Uczymy artystów w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Pomagamy nie tylko w poprawianiu warsztatu, ale również rozwijaniu pasji oraz kreatywnego spojrzenia.

Nasza firma pomoże Ci przygotować dokument informujący o możliwości wystąpienia sytuacji kryzysowej w zakładzie przemysłowym czy hali magazynowej. Profesjonalna ocena zagrożenia wybuchem musi zostać przeprowadzona, udokumentowana i przekazana pracownikom zanim zajmą oni stanowiska pracy. Dokument powinien być także sporządzony w momencie, gdy w zakładzie pojawiają się nowe maszyny i urządzenia oraz gdy prawo ulegnie zmianie. Przeprowadzanie dokumentacji o ryzyku wystąpienia takiej sytuacji kryzysowej jest również wskazane przy materiałach, które posiadają informacje o tym.

Nauka języków obcych

Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć naukę języka angielskiego. Podstawom krokiem, który pozwoli pokonać wszelkie bariery, jest wybór odpowiedniej szkoły. Sówka to zespół profesjonalnych lektorów, którzy nie tylko dbają o przygotowanie merytorycznego programu nauczania, ale również o formę zajęć dostosowaną do kompetencji i możliwości uczestników. Zajęcia prowadzone są w grupach, dla których kryterium stanowią zarówno umiejętności, jak i wiek. Dbamy o pełną wygodę naszych kursantów, dlatego też proponujemy nauczanie w domu.