Globes - instruktaż dla nowych pracowników

Zorganizowane instruktażu z bezpieczeństwo i higieny pracy dla nowych pracowników jest ustawowym obowiązkiem każdego pracodawcy. W związku z tym z pewnością zainteresuje Państwa oferta na usługi BHP. Globes jest podmiotem, który realizuje kursy podstawowe i specjalistyczne w zakresie ogólnokrajowych przepisów, jak i też wewnętrznych firmowych regulaminów.

Szkolenia dla artystów

Jeżeli marzyli Państwo o rozwinięciu swojego plastycznego talentu to oferowany przez naszą firmę z Krakowa kurs malarstwa będzie ku temu doskonałą okazją. Uczymy artystów w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Pomagamy nie tylko w poprawianiu warsztatu, ale również rozwijaniu pasji oraz kreatywnego spojrzenia.

Przygotowanie do testów z języka angielskiego

Ten wyjątkowy rodzaj szkolenia z języka angielskiego dopasowaliśmy do potrzeb uczniów naszej szkoły. Kurs do egzaminu resortowego pomoże z łatwością przyswoić, powtórzyć i utrwalić najbardziej potrzebne słownictwo, zasady poprawnego składania zadań, a przede wszystkim umiejętności pisania, czytania czy słuchania ze zrozumieniem.

Kursy kosmetyczne w Warszawie

Warszawska szkoła policealna dba o to, abyś zdobyła jak najlepsze wykształcenie. Dlatego oferujemy zajęcia, w trakcie których nauczysz się stylizacji paznokci, masażu oraz zdobędziesz ogólną wiedzę i umiejętności z metod pielęgnacji ciała. Przyjdź do MSP2 i zapisz się na zajęcia "technik usług kosmetycznych", a po ukończonym szkoleniu otrzymasz uprawniający Cię do pracy certyfikat.