Zadbaj o swoje narty w Warszawie w Unlimited Sports

Jeśli planujesz zimowy wypad w góry, nie zapomnij o odpowiednim sprzęcie, który pozwoli Ci przeżyć niesamowite chwile. Dlatego nasz serwis narciarski zadba o Twoją deskę snowboardową. Unlimited Sports wykonuje prace na specjalnych maszynach, które pozwalają na ostrzenie płozy oraz jej krawędzi. Przeprowadzamy też regulację siły wypięcia wiązań, ich montaż bez wiercenia oraz smarowanie snowboardu na gorąco. Sprawdź na naszej stronie internetowej cennik, odwiedź nasz salon w Warszawie i bądź gotowy na białe szaleństwo.

Klasycz zajęcia z jogi

Spokój umysłu, wzmocnienie ciała i nauka cierpliwości - to tylko kilka pozytywnych efektów praktykowania indyjskiej rekreacji ruchowej. Joga w Tychach odbywa się w klasycznej formie, gdzie oprócz utrzymywania stabilnej pozycji ciała, uczymy się prawidłowego oddechu oraz relaksu nerwowo-mięśniowego. Taki trening prowadzi do redukcji stresu na co dzień.

Atlasy do ćwiczeń

Niezależnie od tego, czy poszukujesz urządzeń treningowych do domu, czy też do siłowni - mamy dla Ciebie to, co jest centralnym elementem każdego klubu fitness. Atlas do ćwiczeń to nie tylko maszyna - to twój osobisty trener, który pozwoli ci stopniowo rozwijać poszczególne partie mięśni. Regularnie podejmowane nowe wyzwania to możliwość doskonalenia swojej sylwetki, rzeźbienia jej i kształtowania. Nasze urządzenia posiadają wiele regulowanych części, które ułatwiają korzystanie i podejmowanie kolejnych treningów.

Ćwiczenia cardio

Dbasz o kondycję i chętnie korzystasz z różnych sprzętów sportowych? Trening całego ciała to dla Ciebie sposób na budowanie swojego zdrowia? Doświadcz możliwości, jakie daje Tobie symulator wspinaczki. To urządzenie doskonale stymuluje różne partie mięśniowe i pobudza organizm do pracy. Ćwiczenia na urządzeniu mają charakter cardio, co sprawia, że mogą korzystać z nich wszyscy, bez obaw o przeciążenie organizmu.

Sprzęt do siłowni domowej sklep intrenetowy

Chcecie Państwo wzmocnić swoje ciało i poddawać je regularnemu wyciskowi fizycznemu? W asortymencie sklepu lord4sport.pl zaopatrzycie się w najwyższej jakości sprzęt do siłowni domowej. Proponujemy Wam między innymi zróżnicowane ławki treningowe, przyrządy do wykonywania pompek na poręczach czy napinacze i zginacze nóg.