Kettler Polska Sp. z.o.o.

Lubisz ćwiczyć, ale nie masz czasu na regularne wizyty na siłowni? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie domowa siłownia. Zobacz już dziś naszą ofertę i zainwestuj w swoje zdrowie, dobre samopoczucie oraz nienaganną sylwetkę. Markowy sprzęt do siłowni domowej umożliwi Ci uprawianie aktywności w dowolnym momencie, bez konieczności wychodzenie z domu. Ty decydujesz o tym, w którym momencie będziesz ćwiczył i jakie ćwiczenia będziesz wykonywał. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Hurtownia strojów sportowych

Promując i zachęcając Państwa do grania w piłkę nożną, polecamy Państwu stroje piłkarskie marki Saller. W naszym sklepie sprzęt dla siebie znajdą zarówno klienci indywidualni, jak i całe drużyny! Oferujemy Państwu tylko najlepszej jakości ekwipunek. Strój to bardzo ważny aspekt w każdej grze, czy treningu. Asortyment naszego sklepu, np. koszulki lub spodenki termoaktywne, skutecznie odprowadzają parę wodną i pot, pozostawiając skórę suchą, nawet przy największym wysiłku fizycznym. Oznacza to komfort gry oraz bezpieczeństwo pod względem zdrowotnym. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Przygody nadmorskie tylko z naszą firmą

Dzięki naszej firmie przeżyją Państwo prawdziwą morską przygodę. Organizujemy wyprawy na ryby. Nasze wycieczki to w pełni zorganizowane atrakcje turystyczne, które dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń. Posiadamy profesjonalny sprzęt i w pełni wyposażone kutry. Nasza wycieczka może zamienić się nawet w kilkudniową przygodę. Zachęcamy do zapisów.

Daj się ponieść adrenalinie

Przedstawiamy ofertę firmy na skoki spadochronowe w Krakowie, Przasnyszu, Warszawie i Nowym Targu. Zarezerwuj termin z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie potrzebujesz badan lekarskich, jedynie trochę odwagi. Z nami przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Skaczesz we wspólnej asekuracji z instruktorem spadochroniarstwa.