Składowanie i magazynowanie

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne usługi logistyczne, które obejmują składowanie towaru, jego magazynowanie oraz załadunek. Zajmujemy się też transportem i spedycją na terenie Polski oraz międzynarodowym. Posiadamy uprawnienia do spedycji towarów niebezpiecznych. Nasze zaplecze w magazynach pozwala na bezpieczne oraz bardzo szybkie rozładowywanie oraz przenoszenie powierzonych nam produktów. Polecamy także co-packing, czyli tak zwane konfekcjonowanie - ręczna obsługa towarów, których nie da się obsłużyć automatycznie.

Steinhof produkuje klocki hamulcowe do aut osobowych

Nasza firma dostarcza profesjonalnych i niezawodnych części do aut osobowych oraz dostawczych. W naszej ofercie znajdują się m.in. wysokiej jakości klocki hamulcowe. Od klocków hamulcowych wymagane jest, by były trwałe i solidne, co zapewni niskie zużycie klocka w procesie eksploatacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

ODRA - przewozy i wynajem pojazdów

Specjalnością działającego w branży przewozowej od 2000 roku firmy ODRA z Wrocławia jest wynajem autokarów oraz obsługa różnego rodzaju wyjazdów indywidualnych i grupowych. Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji, szkół, a także do osób prywatnych. Posiadamy również zezwolenie na prowadzenie działalności obejmującej organizację imprez turystycznych. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne pojazdy - busy oraz autobusy. Zapewniamy kompleksową obsługę, atrakcyjne ceny oraz konkurencyjne warunki współpracy.

Bergerat Monnoyeur Sp.z .o.o. - duży wybór spycharek

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała Państwa oczekiwania. Spycharki używane, jakie proponuje przedsiębiorstwo Bergerat Monnoyeur Sp.z .o.o., to sprzęt doskonałej jakości, pochodzący od sprawdzonego producenta. Wypożyczając go, mogą Państwo znacznie przyśpieszyć realizację prac. Serdecznie zapraszamy.

Eco Auto - ekologiczne czyszczenie samochodów

Nasze działania opieramy na nowoczesnych technologiach i środkach pielęgnacyjnych. Parowa myjnia z Warszawy Eco Auto gwarantuje perfekcyjne czyszczenie i konserwację, i to przy zużyciu tylko 2-3 litrów wody na jeden pojazd. Działamy szybko, sprawnie, dokładnie i ekologicznie! Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej.

Transport medyczny i sanitarny

Firma Sani-Trans-Med oferuje Państwu kompleksową obsługę przewozu chorych do szpitali i klinik zarówno na operacje, jak i na zabiegi i wizyty kontrolne. Dysponujemy nowoczesną, doskonale wyposażoną, gwarantującą bezpieczną i komfortową podróż flotą pojazdów oraz świetnie przygotowanym personelem złożonym z samych specjalistów w swojej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów dotyczących realizacji usługi. Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej http://sani-trans-med.com.pl/.

Proponujemy państwu ogromny wybór modeli, wspaniałe pojazdy, a także ofertę dostosowaną w pełni do potrzeb klientów indywidualnych. Wypożyczalnia samochodów w Katowicach zyskała sobie wielu zwolenników, oferując pojazdy bezawaryjne i komfortowe. Niezależnie od potrzeb i sytuacji w jakiej się państwo znaleźli, znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

AutoBłysk24 - bezdotykowe czyszczenie samochodów

Jesteśmy doświadczoną firmą, która prezentuje wyjątkowe rozwiązania w czyszczeniu pojazdów mechanicznych na terenie nie tylko Polski, ale i na Ukrainie. AutoBłysk24 buduje myjnie samoobsługowe bezdotykowe, które wykorzystują najnowszą technologię oraz bezpieczne dla środowiska środki chemiczne, produkowane przez naszą firmę. Zajmujemy się realizacją projektów budowlanych od etapu przygotowywania terenu, w tym potencjalnego karczowania drzew, aż po uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń na użytkowanie.

Niezawodne kompresory uznanej marki

W naszym asortymencie znajdują się różnego typu kompresory, które pozwalają w krótkim czasie uporać się z brakiem powietrza w oponach lub nienapompowanym materacem. Oferujemy sprężarki Dragon Winch, które zapewniają bardzo szybki przepływ powietrza, a przy tym są niezawodne i służą bezawaryjnie przez długi czas.

Nie będziecie korzystać już Państwo z określonych elementów wyposażenia Waszego pojazdu i chcielibyście spieniężyć je z zyskiem? W zakresie działalności firmy ECO-cars skupujemy części samochodowe używane. Naszą stacjonarną siedzibę znajdziecie w woj. wielkopolskim, a konkretnie w Poznaniu. Zapraszamy!

Gwarantujemy, że oleje silnikowe zakupione w naszej firmie cechują się najwyższą jakością, a Państwo jako nasi klienci z pewnością będą zadowoleni z wyboru naszych produktów. Z pewnością artykuły dostępne w naszej ofercie, pochodzące od najlepszych producentów spełnią Państwa oczekiwania. Produkty motoryzacyjne z naszej oferty to doskonały wybór, dzięki któremu idealnie zadbasz o pracę całego mechanizmu w Twoim aucie. Produkty Lotos, Castrol Magnatec i innych producentów dostępne są w stałej sprzedaży.

Narzędzia do czyszczenia wodą

W jaki sposób czyścić elementy szklane, tak by rzeczywiście doprowadzić je do pełnego ładu i estetyki? Narzędzia do mycia okien, jakie znajdziecie w asortymencie firmy to między innymi kije teleskopowe, pompy membranowe czy szereg innych rozwiązań mobilnych, dzięki którym pozbędziecie się nie tylko kurzu, ale też wszelkich nalotów. Inną zaletą naszego sprzętu jest też oszczędność energii. Ponadto znajdziecie też u nas urządzenia do myjni samochodowych, dzięki którym także czyszczenie karoserii będzie bardzo proste.

W zakres świadczonych przez naszą firmę usług wchodzi m.in. profesjonalne wzorcowanie oraz legalizacja wag samochodowych. Bez wystawianych przez nas certyfikatów urządzenie do pomiaru ciężkości pojazdów oraz ładunków nie może być w żaden sposób wykorzystywane. Zapewniamy fachowe usługi zgodne z normami.