Usługi porządkowe

Strona internetowa warszawskiej firmy zajmującej się szeroko rozumianymi usługami porządkowymi. W zakresie oferty znajduje się m.in. sprzątanie po imprezach oraz budowach i remontach, a także mycie okien na wysokości, chemiczne czyszczenie posadzek, a także dostarczanie środków czystości w firmach i innych obiektach.

Dobry adwokat Gdynia

Interesuje Cię dobry adwokat w Gdyni? Masz problem natury prawnej i szukasz pomocy? Już dziś odwiedź biuro Dominiki Leszczyńskiej-Wielińskiej lub zapoznaj się z bogatą ofertą usług na naszej stronie internetowej. Zapewniamy profesjonalną obsługę z zakresu porad prawnych w rozwodzie czy w sprawach dotyczących windykacji należności. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej powierzonej nam sprawy oraz sumienność w wykonywaniu naszej pracy. Serdecznie zapraszamy na adwokatsprawykarne.pl, gdzie znajduje się pełna oferta naszej kancelarii!

sprawy rozwodowe

Wśród spraw, którymi zajmuje się mecenas prowadzący w Gliwicach własną kancelarię, są sprawy o rozwód. Adwokat zajmuje się sprawami o rozwiązanie związku małżeńskiego zarówno bez orzekania o winie, jak i z orzekaniem o winie współmałżonka. Poza tym do jego kompetencji należy również pomoc przy podziale majątku, ustaleniu władzy rodzicielskiej, wysokości alimentów na małoletnie dzieci, a także pomoc przy separacji. Prawnik przygotowuje stosowne dokumenty i pisma procesowe oraz bierze udział w mediacjach, czy też zajmuje się kontaktem z byłym już małżonkiem.

Kancelaria prawna Warszawa Centrum

Obsługa, której podejmuje się Kancelaria Adwokacka Urszuli Cholewskiej-Walczuk, obejmuje zarówno zagadnienia prawa nieruchomości, jak i tematykę spraw spadkowych. Klienci mogą uzyskać wsparcie doraźne, jak również zlecić nam całościową obsługę danej sprawy. Warunki współpracy zawsze uzgadniane są indywidualnie.

Pomoc prawna

Windykacja należności stanowi jedną z usług oferowanych przez kancelarię prawniczą. Zajmujemy się świadczeniem pomocy klientom stacjonarnie w placówce oraz online, wystosowujemy odpowiednie pisma czy nawet reprezentujemy poszkodowanych, jak i oskarżonych, podczas mediacji. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Tychy.

Odprawa graniczna

Jesteśmy firmą, której usługi kierowane są do firm transportowych oraz spedycyjnych. Nasza agencja celna może być bowiem pomocna podczas odprawy granicznej. Zajmujemy się między innymi pomocą w przygotowaniu potrzebnej do przekroczenia granicy dokumentacji czy wsparciem w kwestiach związanych z handlem międzynarodowym.

Pomoc osobom fizycznym

Świadczymy pomoc w zakresie prawa. Jeśli nasz klient zaciągnął niemożliwe do spłacenia długi, pomożemy mu przygotować wniosek o upadłość konsumencką w Kielcach, gdzie znajduje się nasza kancelaria. Objaśniamy również wszystkie aspekty postępowania i wyznaczamy pełnomocnika reprezentującego w tej sprawie. Wszystkie te etapy mają na celu ustalenie planu spłaty istniejących długów oraz spieniężenia posiadanych nieruchomości i ruchomości. Na naszej stronie wyjaśniamy konsekwencje prawne takowej procedury.

Pielęgnacja terenów zielonych i czyszczenie wnętrz

Nasza firma oferuje dyskretne i dokładne sprzątanie biur. Poznań to miasto, w którym docenia się nasze usługi ze względu na oferowane przez nas niskie ceny oraz profesjonalne podejście do pracy. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usług w mieście! Dodatkowo możemy zająć się opieką nad terenami zielonymi wokół budynków.

Dowody na zdradę - usługi detektywistyczne

Oferujemy szeroki wachlarz usług: pomagamy zebrać dowody zdrady, które przydają się w sądowych sprawach rozwodowych, wykrywamy kamery i podsłuchy, zajmujemy się również informatyką śledczą. Dodatkowo można nas wynająć do odszukania zaginionych osób lub skradzionego mienia. Podejmujemy się spraw i rzetelnie realizujemy wszystkie czynności sprawdzające, poszukiwawcze i wyjaśniające. Nasze biuro detektywistyczne działa w Poznaniu. Zapraszamy do podjęcia współpracy.