Walka o należności

Nowoczesna kancelaria prawna Wolff & Sieniawski zajmuje się między innymi odszkodowaniami w Krakowie. Jeśli walczysz z firmą ubezpieczeniową, która nie chcesz uznać Twoich roszczeń, sięgnij po narzędzie prawne. Proces może skończyć się z korzyścią dla Ciebie! Jeśli padłeś ofiarą wypadku w pracy lub gdziekolwiek indziej, a ubezpieczyciel nie chce wypłacić Ci tego, co się należy, czym prędzej udaj się do prawnika. Warunek jest jeden - nie możesz wcześniej przyjąć żadnych pieniędzy od firmy, jeśli uznajesz, że możesz wywalczyć więcej.

Oferta usług prawnych

Świadczę usługi z zakresu kodeksu cywilnego, karnego i rodzinnego. Bronię moich Klientów we wszystkich rodzajach postępowań oraz na każdym ich etapie, reprezentuję strony w postępowaniach egzekucyjnych i roszczeniowych. Prowadzę postępowanie na życzenie pozwanego pozwanego i powoda w sprawach majątkowych, rozwodowych i separacyjnych. Uczestniczę także przy we wszystkich czynnościach dotyczących zatrzymania mojego Klienta przez upoważnione organy władzy. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska w Lęborku udziela porady prawne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00.

Usługi porządkowe

Strona internetowa warszawskiej firmy zajmującej się szeroko rozumianymi usługami porządkowymi. W zakresie oferty znajduje się m.in. sprzątanie po imprezach oraz budowach i remontach, a także mycie okien na wysokości, chemiczne czyszczenie posadzek, a także dostarczanie środków czystości w firmach i innych obiektach.