Dobry adwokat Gdynia

Interesuje Cię dobry adwokat w Gdyni? Masz problem natury prawnej i szukasz pomocy? Już dziś odwiedź biuro Dominiki Leszczyńskiej-Wielińskiej lub zapoznaj się z bogatą ofertą usług na naszej stronie internetowej. Zapewniamy profesjonalną obsługę z zakresu porad prawnych w rozwodzie czy w sprawach dotyczących windykacji należności. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej powierzonej nam sprawy oraz sumienność w wykonywaniu naszej pracy. Serdecznie zapraszamy na adwokatsprawykarne.pl, gdzie znajduje się pełna oferta naszej kancelarii!

sprawy rozwodowe

Wśród spraw, którymi zajmuje się mecenas prowadzący w Gliwicach własną kancelarię, są sprawy o rozwód. Adwokat zajmuje się sprawami o rozwiązanie związku małżeńskiego zarówno bez orzekania o winie, jak i z orzekaniem o winie współmałżonka. Poza tym do jego kompetencji należy również pomoc przy podziale majątku, ustaleniu władzy rodzicielskiej, wysokości alimentów na małoletnie dzieci, a także pomoc przy separacji. Prawnik przygotowuje stosowne dokumenty i pisma procesowe oraz bierze udział w mediacjach, czy też zajmuje się kontaktem z byłym już małżonkiem.

Pomoc prawna

Windykacja należności stanowi jedną z usług oferowanych przez kancelarię prawniczą. Zajmujemy się świadczeniem pomocy klientom stacjonarnie w placówce oraz online, wystosowujemy odpowiednie pisma czy nawet reprezentujemy poszkodowanych, jak i oskarżonych, podczas mediacji. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Tychy.

Odprawa graniczna

Jesteśmy firmą, której usługi kierowane są do firm transportowych oraz spedycyjnych. Nasza agencja celna może być bowiem pomocna podczas odprawy granicznej. Zajmujemy się między innymi pomocą w przygotowaniu potrzebnej do przekroczenia granicy dokumentacji czy wsparciem w kwestiach związanych z handlem międzynarodowym.

Pomoc osobom fizycznym

Świadczymy pomoc w zakresie prawa. Jeśli nasz klient zaciągnął niemożliwe do spłacenia długi, pomożemy mu przygotować wniosek o upadłość konsumencką w Kielcach, gdzie znajduje się nasza kancelaria. Objaśniamy również wszystkie aspekty postępowania i wyznaczamy pełnomocnika reprezentującego w tej sprawie. Wszystkie te etapy mają na celu ustalenie planu spłaty istniejących długów oraz spieniężenia posiadanych nieruchomości i ruchomości. Na naszej stronie wyjaśniamy konsekwencje prawne takowej procedury.

Pielęgnacja terenów zielonych i czyszczenie wnętrz

Nasza firma oferuje dyskretne i dokładne sprzątanie biur. Poznań to miasto, w którym docenia się nasze usługi ze względu na oferowane przez nas niskie ceny oraz profesjonalne podejście do pracy. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usług w mieście! Dodatkowo możemy zająć się opieką nad terenami zielonymi wokół budynków.

Dowody na zdradę - usługi detektywistyczne

Oferujemy szeroki wachlarz usług: pomagamy zebrać dowody zdrady, które przydają się w sądowych sprawach rozwodowych, wykrywamy kamery i podsłuchy, zajmujemy się również informatyką śledczą. Dodatkowo można nas wynająć do odszukania zaginionych osób lub skradzionego mienia. Podejmujemy się spraw i rzetelnie realizujemy wszystkie czynności sprawdzające, poszukiwawcze i wyjaśniające. Nasze biuro detektywistyczne działa w Poznaniu. Zapraszamy do podjęcia współpracy.

Egzekucja długów Ciechanów

Jeśli poszukujecie Państwo przedstawiciela urzędowego, który na podstawie wydanego orzeczenia może podjąć działania wykonawcze, macie ustawowe prawo do samodzielnego wyboru. Nasz komornik sądowy działa na terenie Ciechanowa, podejmując się działań zleconych przez instancję prawną mających na celu odzyskanie wierzytelności. Wszczyna ona zajęcia w celu egzekucyjnym, wstępując na drogę przymusu, rejestruje majątek dłużnika, zleca poszukiwanie dóbr, jak i informuje o licytacjach ruchomości i nieruchomości.