Profesjonalna pomoc przy wdrażaniu norm

Firma INGE od wielu lat pomaga wdrożyć wiele systemów jakości i poprawy zarządzania przedsiębiorstwem, ciesząc się pozytywnymi opiniami swoich klientów. Jednym z takich schematów certyfikacji jest FSSC 22000, który odnosi się zarówno do producentów żywności, jak również do innych podmiotów współpracujących z nimi, np. w branży opakowań. Dowiedz się więcej o samym systemie, jak i naszych usługach na stronie internetowej.

Księgowość i podatki

Jako specjaliści pragniemy zachęcić wszystkich przedsiębiorców z Bielska-Białej do tego, aby standardowe działania, które wymagają sporych nakładów czasu, poświęcić specjalistom z biuro rachunkowego Dekret. Cennik naszych usług odzwierciedla również ich zakres. Dzięki takiej pomocy każdy z państwa będzie miał okazję skupić się na tym, co istotne. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mogą Państwo zapoznać się z całą naszą ofertą. Dla nowych klientów przewidywane są atrakcyjne zniżki i rabaty. Zapraszamy.

Nadzorowanie upadłości

Jako biuro i zespół adwokacki zajmujący się kompleksową obsługą biznesu jesteśmy gotowi również na uczestnictwo i nadzorowanie upadłości firmy. Takie procedury wymagają szczególnej uwagi i powinny przebiegać zgodnie z określonymi w rozporządzeniach kryteriami. Warto więc powierzyć opiekę nad biznesem kancelarii.

Sprawdzony zarządca obiektów - K. O. N. PROFES

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od wielu lat oferuje usługi specjalistyczne dla Wspólnot Mieszkaniowych. Proponujemy zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Od wielu lat działamy jako zarządcy rozwiązując nawet bardzo trudne problemy, jak też przygotowując cele krótko i długoterminowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Transport produktów

Przygotowanie ostatecznej wersji produktów, które byłyby już gotowe to wejścia w obieg handlowy, wymaga również konfekcjonowania towarów, zadbania o ich stosowne i atrakcyjne opakowanie oraz wyróżnienie wizualne. Tymi działaniami mogą zająć się nasi specjaliści. Dzięki temu, iż doskonale znają podstawy marketingu, są w stanie stworzyć opakowania nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim czytelne i zachęcające do bliższego zapoznania się z produktem. Przedstawiamy Państwu nasze usługi - głównie te związane z pakowanie oraz produkty, takie jak zgrzewarki do folii. Serdecznie zapraszamy!

Doradztwo i audyty

Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym przedsiębiorstwem, które na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 1996 roku. Mieliśmy zatem okazję przyglądać się nieustannym zmianom w prawie danin publicznych, które są permanentną cechą każdej nowej władzy ustawodawczej. Jeżeli zmartwieniem w Twojej firmie są podatki to sprawdź ISP Modzelewski. Poznań jest jednym z miast, w którym nasza firma ma siedzibę, co umożliwia szybki kontakt ze wszystkimi przedsiębiorstwami funkcjonującymi w regionie. Zapraszamy do współpracy.

Pomiary i doradztwo w optymalizacji kosztów energii

Nasza firma przeprowadza profesjonalny audyt energetyczny i świadcz szeroki zakres usług w zakresie optymalizacji kosztów utrzymania budynku. Oferujemy pomiary i specjalistyczne doradztwo. Współpracujemy z przedsiębiorstwami działającymi w przemyśle ciężkim oraz chemicznym. Dbamy o ochronę środowiska.