Profesjonalna pomoc przy wdrażaniu norm

Firma INGE od wielu lat pomaga wdrożyć wiele systemów jakości i poprawy zarządzania przedsiębiorstwem, ciesząc się pozytywnymi opiniami swoich klientów. Jednym z takich schematów certyfikacji jest FSSC 22000, który odnosi się zarówno do producentów żywności, jak również do innych podmiotów współpracujących z nimi, np. w branży opakowań. Dowiedz się więcej o samym systemie, jak i naszych usługach na stronie internetowej.

Sprawdzony zarządca obiektów - K. O. N. PROFES

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od wielu lat oferuje usługi specjalistyczne dla Wspólnot Mieszkaniowych. Proponujemy zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Od wielu lat działamy jako zarządcy rozwiązując nawet bardzo trudne problemy, jak też przygotowując cele krótko i długoterminowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Transport produktów

Przygotowanie ostatecznej wersji produktów, które byłyby już gotowe to wejścia w obieg handlowy, wymaga również konfekcjonowania towarów, zadbania o ich stosowne i atrakcyjne opakowanie oraz wyróżnienie wizualne. Tymi działaniami mogą zająć się nasi specjaliści. Dzięki temu, iż doskonale znają podstawy marketingu, są w stanie stworzyć opakowania nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim czytelne i zachęcające do bliższego zapoznania się z produktem. Przedstawiamy Państwu nasze usługi - głównie te związane z pakowanie oraz produkty, takie jak zgrzewarki do folii. Serdecznie zapraszamy!

Doradztwo i audyty

Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym przedsiębiorstwem, które na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 1996 roku. Mieliśmy zatem okazję przyglądać się nieustannym zmianom w prawie danin publicznych, które są permanentną cechą każdej nowej władzy ustawodawczej. Jeżeli zmartwieniem w Twojej firmie są podatki to sprawdź ISP Modzelewski. Poznań jest jednym z miast, w którym nasza firma ma siedzibę, co umożliwia szybki kontakt ze wszystkimi przedsiębiorstwami funkcjonującymi w regionie. Zapraszamy do współpracy.

Pomiary i doradztwo w optymalizacji kosztów energii

Nasza firma przeprowadza profesjonalny audyt energetyczny i świadcz szeroki zakres usług w zakresie optymalizacji kosztów utrzymania budynku. Oferujemy pomiary i specjalistyczne doradztwo. Współpracujemy z przedsiębiorstwami działającymi w przemyśle ciężkim oraz chemicznym. Dbamy o ochronę środowiska.

Zimmerman Sp. K. - upadłość osób fizycznych

Nie jest to zbyt często wykorzystywany instrument, tym niemniej w praktyce możliwy do wykorzystania. Prawo upadłościowe dla konsumenta zawiera zbiór reguł i przepisów, które odnoszą się do ogłoszenia bankructwa przez osoby fizyczne. Kancelaria Zimmerman Sp. K. doradza klientom w jaki sposób przeprowadzić ten proces skutecznie i bezpiecznie.