Profesjonalna pomoc przy wdrażaniu norm

Firma INGE od wielu lat pomaga wdrożyć wiele systemów jakości i poprawy zarządzania przedsiębiorstwem, ciesząc się pozytywnymi opiniami swoich klientów. Jednym z takich schematów certyfikacji jest FSSC 22000, który odnosi się zarówno do producentów żywności, jak również do innych podmiotów współpracujących z nimi, np. w branży opakowań. Dowiedz się więcej o samym systemie, jak i naszych usługach na stronie internetowej.

Sprawdzony zarządca obiektów - K. O. N. PROFES

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od wielu lat oferuje usługi specjalistyczne dla Wspólnot Mieszkaniowych. Proponujemy zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Od wielu lat działamy jako zarządcy rozwiązując nawet bardzo trudne problemy, jak też przygotowując cele krótko i długoterminowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Doradztwo i audyty

Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym przedsiębiorstwem, które na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 1996 roku. Mieliśmy zatem okazję przyglądać się nieustannym zmianom w prawie danin publicznych, które są permanentną cechą każdej nowej władzy ustawodawczej. Jeżeli zmartwieniem w Twojej firmie są podatki to sprawdź ISP Modzelewski. Poznań jest jednym z miast, w którym nasza firma ma siedzibę, co umożliwia szybki kontakt ze wszystkimi przedsiębiorstwami funkcjonującymi w regionie. Zapraszamy do współpracy.

Zimmerman Sp. K. - upadłość osób fizycznych

Nie jest to zbyt często wykorzystywany instrument, tym niemniej w praktyce możliwy do wykorzystania. Prawo upadłościowe dla konsumenta zawiera zbiór reguł i przepisów, które odnoszą się do ogłoszenia bankructwa przez osoby fizyczne. Kancelaria Zimmerman Sp. K. doradza klientom w jaki sposób przeprowadzić ten proces skutecznie i bezpiecznie.

Jeszcze jakiś czas temu stoiska wystawiennicze były narzędziem do rozpowszechniania idei i największych międzynarodowych firm, które w innych krajach nie były jeszcze znane. Obecnie stoiska wystawiennicze wykorzystywane są nawet przez małe firmy działające na lokalnym rynku. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową stoisk wystawienniczych więc jeśli potrzebujesz tego typu usługi - zapraszamy.

Firma ubezpieczeniowa pomorskie

Zapraszamy do poznania zbioru informacji dotyczących firm oferujących ubezpieczenia w województwie pomorskim. Przygotowaliśmy dla Państwa także wiele porad pozwalających odnaleźć dokładnie te oferty, które najbardziej Państwu pasują. Serwis internetowy Abakus to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych fachowo wykonywanych usług, w ramach których realizowane jest dla naszych klientów sprzątanie. Wrocław stanowi miasto, na terenie którego podejmujemy się wykonywania zleceń. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na regularne utrzymywanie czystości w danych pomieszczeniach.

Kalkulator polis dla samochodów

Odpowiednio dobrana polisa to gwarancja spokoju dla Ciebie i Twojego samochodu. Porównywarka ubezpieczeń zamieszczona na naszej stronie internetowej jest wiarygodnym partnerem w wyborze odpowiedniej polisy. Znajdziesz tam oferty AC oraz OC wiodących towarzystw Kalkulator pokaże Ci najkorzystniejszą opcję na rynku.

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe z Wrocławia świadczy wsparcie, jeśli chodzi o doradztwo podatkowe. Możliwe jest uzyskanie pomocy przy zakładaniu jednoosobowych działalności - firma pomoże skompletować wymagane dokumenty. Możliwa jest także pomoc w sytuacji, kiedy trzeba rozliczyć się z finansów i przedstawić rozliczenia odpowiednim organom.

Kancelaria zajmuje się opiniowaniem i doradztwem, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Obsługa spółek to między innymi tworzenie umów, konsultowanie regulaminów i aktów prawnych, a także udział w rozmowach z partnerami biznesowymi. Oferujemy pomoc związaną z prawem konsumenckim, ubezpieczeniowym czy karnym klientom na terenie Wrocławia.

Pozyskiwanie funduszy unijnych

Stanowimy zaangażowany zespół ekspertów specjalizujących się w prawie europejskim, finansach oraz funduszach UE. Uwadze całych zespołów jak również indywidualnych badaczy polecamy program "Szybka Ścieżka" poświęcony przede wszystkim badaniom nad innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi prowadzonym przez konsorcja oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.

Niezależnie od tego czy Państwa pracownicy wykonują swoje zadania przed komputerem, przy taśmie produkcyjnej, poza miejscem pracy lub też w jeszcze inny sposób, to wykonanie tego typu analizy jest konieczne dla zachowania odpowiedniego bezpieczeństwa i higieny pracy. Ocena ryzyka zawodowego realizowana przez firmę Safeo, to usługa, w trakcie której nasi specjaliści wykonują dokładną analizę zagrożeń, a także wskazują na potencjalne środki zaradcze. Zapraszamy Państwa do współpracy!

Skomplikowane obliczenia mogą być bardzo czasochłonne. W związku z tym warto przekazać sprawy administracyjno-finansowe w powołane ręce. Nasze biuro rachunkowe oferuje pełną księgowość dla przedsiębiorstw i spółek. Działamy na terenie Torunia i Bydgoszczy. Przeprowadzamy rejestry zakupów i sprzedaży, ewidencję wyposażenia, prowadzimy księgi rozchodu i przychodu. Ponadto przygotowujemy zeznania podatkowe, także roczne i przelewy do urzędów. Kalkulujemy wynagrodzenia pracowników, jak i rozliczamy umowy cywilnoprawne.

Katalogowanie i archiwizacja

Odpowiedni system do zarządzania ułatwia rozporządzanie pismami urzędowymi, które posiada każda kancelaria prawna. Program jest wyposażony w, łatwy w obsłudze, centralny serwer danych, który umożliwia katalogowanie i dostęp do dokumentów. Są one zaszyfrowane, więc można z nich bezpiecznie korzystać w przeglądarkach internetowych.