Profesjonalna pomoc przy wdrażaniu norm

Firma INGE od wielu lat pomaga wdrożyć wiele systemów jakości i poprawy zarządzania przedsiębiorstwem, ciesząc się pozytywnymi opiniami swoich klientów. Jednym z takich schematów certyfikacji jest FSSC 22000, który odnosi się zarówno do producentów żywności, jak również do innych podmiotów współpracujących z nimi, np. w branży opakowań. Dowiedz się więcej o samym systemie, jak i naszych usługach na stronie internetowej.

Sprawdzony zarządca obiektów - K. O. N. PROFES

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od wielu lat oferuje usługi specjalistyczne dla Wspólnot Mieszkaniowych. Proponujemy zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Od wielu lat działamy jako zarządcy rozwiązując nawet bardzo trudne problemy, jak też przygotowując cele krótko i długoterminowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Doradztwo i audyty

Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym przedsiębiorstwem, które na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 1996 roku. Mieliśmy zatem okazję przyglądać się nieustannym zmianom w prawie danin publicznych, które są permanentną cechą każdej nowej władzy ustawodawczej. Jeżeli zmartwieniem w Twojej firmie są podatki to sprawdź ISP Modzelewski. Poznań jest jednym z miast, w którym nasza firma ma siedzibę, co umożliwia szybki kontakt ze wszystkimi przedsiębiorstwami funkcjonującymi w regionie. Zapraszamy do współpracy.

Zimmerman Sp. K. - upadłość osób fizycznych

Nie jest to zbyt często wykorzystywany instrument, tym niemniej w praktyce możliwy do wykorzystania. Prawo upadłościowe dla konsumenta zawiera zbiór reguł i przepisów, które odnoszą się do ogłoszenia bankructwa przez osoby fizyczne. Kancelaria Zimmerman Sp. K. doradza klientom w jaki sposób przeprowadzić ten proces skutecznie i bezpiecznie.

Jeszcze jakiś czas temu stoiska wystawiennicze były narzędziem do rozpowszechniania idei i największych międzynarodowych firm, które w innych krajach nie były jeszcze znane. Obecnie stoiska wystawiennicze wykorzystywane są nawet przez małe firmy działające na lokalnym rynku. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową stoisk wystawienniczych więc jeśli potrzebujesz tego typu usługi - zapraszamy.

Firma ubezpieczeniowa pomorskie

Zapraszamy do poznania zbioru informacji dotyczących firm oferujących ubezpieczenia w województwie pomorskim. Przygotowaliśmy dla Państwa także wiele porad pozwalających odnaleźć dokładnie te oferty, które najbardziej Państwu pasują. Serwis internetowy Abakus to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie.

Kalkulator polis dla samochodów

Odpowiednio dobrana polisa to gwarancja spokoju dla Ciebie i Twojego samochodu. Porównywarka ubezpieczeń zamieszczona na naszej stronie internetowej jest wiarygodnym partnerem w wyborze odpowiedniej polisy. Znajdziesz tam oferty AC oraz OC wiodących towarzystw Kalkulator pokaże Ci najkorzystniejszą opcję na rynku.

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe z Wrocławia świadczy wsparcie, jeśli chodzi o doradztwo podatkowe. Możliwe jest uzyskanie pomocy przy zakładaniu jednoosobowych działalności - firma pomoże skompletować wymagane dokumenty. Możliwa jest także pomoc w sytuacji, kiedy trzeba rozliczyć się z finansów i przedstawić rozliczenia odpowiednim organom.

Kancelaria zajmuje się opiniowaniem i doradztwem, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Obsługa spółek to między innymi tworzenie umów, konsultowanie regulaminów i aktów prawnych, a także udział w rozmowach z partnerami biznesowymi. Oferujemy pomoc związaną z prawem konsumenckim, ubezpieczeniowym czy karnym klientom na terenie Wrocławia.

Pozyskiwanie funduszy unijnych

Stanowimy zaangażowany zespół ekspertów specjalizujących się w prawie europejskim, finansach oraz funduszach UE. Uwadze całych zespołów jak również indywidualnych badaczy polecamy program "Szybka Ścieżka" poświęcony przede wszystkim badaniom nad innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi prowadzonym przez konsorcja oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.

Skomplikowane obliczenia mogą być bardzo czasochłonne. W związku z tym warto przekazać sprawy administracyjno-finansowe w powołane ręce. Nasze biuro rachunkowe oferuje pełną księgowość dla przedsiębiorstw i spółek. Działamy na terenie Torunia i Bydgoszczy. Przeprowadzamy rejestry zakupów i sprzedaży, ewidencję wyposażenia, prowadzimy księgi rozchodu i przychodu. Ponadto przygotowujemy zeznania podatkowe, także roczne i przelewy do urzędów. Kalkulujemy wynagrodzenia pracowników, jak i rozliczamy umowy cywilnoprawne.

Katalogowanie i archiwizacja

Odpowiedni system do zarządzania ułatwia rozporządzanie pismami urzędowymi, które posiada każda kancelaria prawna. Program jest wyposażony w, łatwy w obsłudze, centralny serwer danych, który umożliwia katalogowanie i dostęp do dokumentów. Są one zaszyfrowane, więc można z nich bezpiecznie korzystać w przeglądarkach internetowych.

Zajmujemy się przekładami w Warszawie, w tym przysięgłymi w języku angielskim. Prowadzimy Biuro Tłumaczeń w Stolicy, na które składają się wyłącznie specjaliści o wysokich kwalifikacjach. Dokonujemy naszych usług w wielu językach, zarówno pisemnej, jak i ustnej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.