Profesjonalna pomoc przy wdrażaniu norm

Firma INGE od wielu lat pomaga wdrożyć wiele systemów jakości i poprawy zarządzania przedsiębiorstwem, ciesząc się pozytywnymi opiniami swoich klientów. Jednym z takich schematów certyfikacji jest FSSC 22000, który odnosi się zarówno do producentów żywności, jak również do innych podmiotów współpracujących z nimi, np. w branży opakowań. Dowiedz się więcej o samym systemie, jak i naszych usługach na stronie internetowej.

Sprawdzony zarządca obiektów - K. O. N. PROFES

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od wielu lat oferuje usługi specjalistyczne dla Wspólnot Mieszkaniowych. Proponujemy zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Od wielu lat działamy jako zarządcy rozwiązując nawet bardzo trudne problemy, jak też przygotowując cele krótko i długoterminowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Doradztwo i audyty

Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym przedsiębiorstwem, które na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 1996 roku. Mieliśmy zatem okazję przyglądać się nieustannym zmianom w prawie danin publicznych, które są permanentną cechą każdej nowej władzy ustawodawczej. Jeżeli zmartwieniem w Twojej firmie są podatki to sprawdź ISP Modzelewski. Poznań jest jednym z miast, w którym nasza firma ma siedzibę, co umożliwia szybki kontakt ze wszystkimi przedsiębiorstwami funkcjonującymi w regionie. Zapraszamy do współpracy.

Zimmerman Sp. K. - upadłość osób fizycznych

Nie jest to zbyt często wykorzystywany instrument, tym niemniej w praktyce możliwy do wykorzystania. Prawo upadłościowe dla konsumenta zawiera zbiór reguł i przepisów, które odnoszą się do ogłoszenia bankructwa przez osoby fizyczne. Kancelaria Zimmerman Sp. K. doradza klientom w jaki sposób przeprowadzić ten proces skutecznie i bezpiecznie.

Chcesz zorganizować konferencję albo szkolenie w dogodnej lokalizacji, w której będzie można przede wszystkim się skupić i odpocząć? W takim razie najlepszym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie, jest nasza oferta, w której udostępniana jest przestronna sala szkoleniowa. Nasze sale do wynajęcia zlokalizowane są w centrum Warszawy, w bardzo przyjemnym miejscu. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Jeszcze jakiś czas temu stoiska wystawiennicze były narzędziem do rozpowszechniania idei i największych międzynarodowych firm, które w innych krajach nie były jeszcze znane. Obecnie stoiska wystawiennicze wykorzystywane są nawet przez małe firmy działające na lokalnym rynku. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową stoisk wystawienniczych więc jeśli potrzebujesz tego typu usługi - zapraszamy.