Profesjonalna pomoc przy wdrażaniu norm

Firma INGE od wielu lat pomaga wdrożyć wiele systemów jakości i poprawy zarządzania przedsiębiorstwem, ciesząc się pozytywnymi opiniami swoich klientów. Jednym z takich schematów certyfikacji jest FSSC 22000, który odnosi się zarówno do producentów żywności, jak również do innych podmiotów współpracujących z nimi, np. w branży opakowań. Dowiedz się więcej o samym systemie, jak i naszych usługach na stronie internetowej.

Doradztwo i audyty

Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym przedsiębiorstwem, które na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 1996 roku. Mieliśmy zatem okazję przyglądać się nieustannym zmianom w prawie danin publicznych, które są permanentną cechą każdej nowej władzy ustawodawczej. Jeżeli zmartwieniem w Twojej firmie są podatki to sprawdź ISP Modzelewski. Poznań jest jednym z miast, w którym nasza firma ma siedzibę, co umożliwia szybki kontakt ze wszystkimi przedsiębiorstwami funkcjonującymi w regionie. Zapraszamy do współpracy.

Zimmerman Sp. K. - upadłość osób fizycznych

Nie jest to zbyt często wykorzystywany instrument, tym niemniej w praktyce możliwy do wykorzystania. Prawo upadłościowe dla konsumenta zawiera zbiór reguł i przepisów, które odnoszą się do ogłoszenia bankructwa przez osoby fizyczne. Kancelaria Zimmerman Sp. K. doradza klientom w jaki sposób przeprowadzić ten proces skutecznie i bezpiecznie.

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe z Wrocławia świadczy wsparcie, jeśli chodzi o doradztwo podatkowe. Możliwe jest uzyskanie pomocy przy zakładaniu jednoosobowych działalności - firma pomoże skompletować wymagane dokumenty. Możliwa jest także pomoc w sytuacji, kiedy trzeba rozliczyć się z finansów i przedstawić rozliczenia odpowiednim organom.

obsługa kadr

Wykonujemy różnorodne usługi dla firm, między innymi ewidencję środków trwałych magazynów, a także prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów. Biuro Rachunkowe w Piasecznie, zatrudnia wyłącznie profesjonalistów, oferujących wsparcie w języku polskim, angielskim i włoskim. Kompleksowa obsługa kadr i płac to także elementy naszej oferty. Aby poznać jej szczegóły warto zajrzeć na firmową stronę internetową, skontaktować się telefonicznie bądź przyjść do siedziby.

Strona z opiniami dotyczącymi inwestycji na rynku OZE

Kusi Cię inwestycja oszczędności w odnawialne źródła energii? To bardzo dobry pomysł i sposób na bezpieczny, stały dochód. Zanim jednak podejmiesz decyzję o przystąpieniu do projektu, zachęcamy do zapoznaniami się z opiniami inwestorów i współpracowników na temat lidera w branży OZE w Polsce - firmy Pracownia Finansowa.

WPC24

W naszej ofercie znajdą Państwo drukarki wielkoformatowe firmy HP w różnych przedziałach cenowych - od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Przed sprzedażą czyścimy, konserwujemy lub serwisujemy plotery, więc trafiają do klientów w idealnym stanie. Maszyny poligraficzne dostępne są od ręki w naszym sklepie w Krakowie.

Usługi prawnika

Chcesz zalegalizować swój pobyt w Polsce? Prawnik dla cudzoziemców pomoże przeprowadzić cię przez tą procedurę. Kancelaria zajmuje się legalizacją pobytu w różnych sytuacjach. Pomoc jest udzielana przez zespół w przypadkach deklaracji zawarcia związku małżeńskiego czy chęci zakupu nieruchomości. Osoby spoza granicy kraju wspierają również w zakresie założenia spółki.

Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne

Jednym z naszych najważniejszych zadań są tłumaczenia specjalistyczne. Milana Długopolska to jedna z największych profesjonalistek, kierująay się swoim doświadczeniem i wiedzą zdobytą podczas wielu lat pracy. Przedstawiamy ofertę dla osób oczekujących rzetelności, sumienności i sprawności. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Miejsce wymiany walut w Bydgoszczy

Poszukujesz wiarygodnego i korzystnego miejsca, gdzie wymienisz waluty? Nasz kantor w Bydgoszczy sprawdzi się do tego zadania najlepiej! Kompetentny personel gwarantuje profesjonalne usługi, a atrakcyjne kursy walut dostosowane są do aktualnych trendów rynkowych. Nie zwlekaj - już dzisiaj przekonaj się, jak wygodna i korzystna może być wymiana walut.

Kursy BHP w Krakowie

Zapewnij bezpieczeństwo w swojej firmie dzięki naszym szkoleniom okresowym BHP w Krakowie. Nasza firma oferuje kompleksowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Dzięki naszym kursom, pracownicy nabędą niezbędną wiedzę dotyczącą przepisów BHP oraz zagrożeń z nimi związanych. Wspieramy przedsiębiorstwa w tworzeniu bezpiecznego środowiska pracy, co przekłada się na zadowolenie pracowników i wzrost efektywności. Skorzystaj z naszych usług, aby spełnić wymogi przepisów prawa dotyczących szkoleń okresowych BHP. Oferujemy profesjonalne podejście i indywidualne podejście do każdego klienta.