Metest

Zastanawiasz się, który regulator temperatury jest najlepszy? W naszym asortymencie znajdziesz najlepszy model tego sprzętu, jednocześnie dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach! RTC600 to model który pozwala na regulowanie temperatury, wilgotności oraz innych wielkości fizycznych. Posiada w pełni programowalnych przebieg wartości zdalnych. Jeśli chcesz już dzisiaj postawić na najwyższą jakość, nie czekaj - wybierz nasz regulator temperatury. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

mProfi - obniż koszty marketingu

Nasza platforma daje Ci możliwość zaistnienia w sklepach App Store lub Google Play. mProfi tworzy aplikacje mobilne dla firm, dzięki którym będziesz miał stały kontakt z Klientem, przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów na marketing bezpośredni. Dowiedz się więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

Pomaluj stalowe elementy metodą proszkową z Kapeo Laser

Świadczymy usługi z zakresu laserowej obróbki blach. Kapeo Laser zapewnia kontrolę procesu od samego początku, czyli od stworzenia projektu, do ostatniego kroku jakim jest malowanie metali metodą proszkową. Nasze bogate zaplecze technologiczne pozwala na nadawanie dowolnych barw, które znajdą Państwo w palecie RAL.

Oszczędne systemy dla firm

Przedstawiamy ofertę dla wszystkich tych osób, które pragną zachować porządek w firmie i chcą mieć wszystko odpowiednio uporządkowane. PROGMATE DOCs jest systemem obiegu dokumentów, dzięki któremu wprowadzanie danych do systemu będzie łatwiejsze, a zachowanie porządku efektywniejsze. Jest to narzędzie bardzo wydajne i bezpieczne dla firmowych danych, a w dodatku przedstawiające różnorodne statystyki i raporty. Inwestycja w nie to możliwość skuteczniejszego zarządzania papierowymi oryginałami, jak również usprawnienia działań firmy.

Centra przetwarzania danych

Jesteśmy firmą usługową działającą w branży teleinformatycznej od 1998 roku. Nasza praca to proponowanie rozwiązań technologicznych, między innymi sposobów na przechowywanie danych. Data Center to centrum przetwarzania informacji oraz zabezpieczenia urządzeń. Polecamy nie tylko układy chłodzące sprzęt, ale także elementy miedziane oraz światłowodowe systemów transmisji danych.

Deja Vu - folie do pakowania

Jednym z kluczowych elementów oferty przedsiębiorstwa produkcyjnego i handlowego DEJA VU jest folia strecz power. Ten wydajny, mocny i trwały materiał, wykonany z tworzywa polietylenowego, doskonale sprawdza się jako opakowanie pojedynczych produktów oraz ładunków na paletach. Zabezpiecza przed działaniem wilgoci, kurzem czy zabrudzeniami, a także przed przesuwaniem w czasie transportu czy magazynowania.

Fachowy serwis instalacji

Nasza profesjonalna firma to nie tylko fachowy montaż, ale także serwisowanie instalacji domowych. W razie jakiejkolwiek awarii, zgłoś się do specjalistów z Łodzi. Naprawa kotłów junkers różnych producentów to niejedyna usługa, którą proponujemy. Oprócz usunięcia usterki wykonujemy także próby szczelności i okresowe przeglądy.

Sprzedaż notebooków

Jeśli masz dosyć dźwigania ze sobą do szkoły lub pracy ciężkiego laptopa, to sprawdź nasze notebooki. Wysokiej jakości procesor, zintegrowana karta graficzna oraz pojemny dysk zapewnią Ci nasze komputery. Klientom oferujemy szeroki wybór kolorów, dzięki czemu znajdziesz odpowiedni dla siebie komputer w dobrej cenie.

Precyzyjna obróbka metali

Znakomita jakość świadczonych przez nas usług sprawia, że przedsiębiorcy działający w branży przemysłowej chętnie z nich korzystają. Naszą specjalnością jest profesjonalna obróbka metali, w tym frezowanie, elektrodrążenie WEDM i EDM, szlifowanie oraz spawanie. Posiadamy duże doświadczenie i niezbędną wiedzę, co pozwala nam na osiągnięcie doskonałych rezultatów, bez względu na typ produkcji. Chętnie wykonujemy małe i średnie serie. Naszym atutem jest również terminowość wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli potrzebne jest Państwu profesjonalnie wykonywane frezowanie CNC zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, w ramach której znajdziecie Państwo liczne usługi, jakie świadczą dla Państwa nasi wykwalifikowani specjaliści, którzy zajmują się obróbką określonych materiałów za pomocą odpowiednich metod.

Naprawa sprężarek

Interesują Cię kompresory? Zajrzyj na stronę www.aircomp.pl i znajdź kompresory czy też sprężarki śrubowe idealne dla swoich oczekiwań. W ramach naszej oferty prowadzimy także serwis kompresorów i sprężarek. Wszystko co potrzebne w jednym miejscu. Zajrzyj jeśli szukasz kompresorów i sprężarek sprawdzonych i wysokiej jakości.

Maszyny do zgrzewania siatek lub blach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, w której posiadamy m.in. szablonowe zgrzewarki wielopunktowe. Przeznaczone są do łączenia siatek lub blach za pomocą prasy metodą na gorąco. Proponujemy Państwu maszyny dostępne w dwóch wariantach - z jednym lub dwoma napędami. Ich ilość przekłada się wówczas na efektywność i szybkość spajania.

systemy alarmowe

W naszej szerokiej ofercie odnajdziesz domofony, alarmy i monitoring TV który wyróżnia się nowoczesnością, jakością i dobra ceną. Wszystkie oferowane przez nas zabezpieczenia posiadają niezbędne atesty i gwarancję. W sklepie Alert oferujemy produkty licznych znanych marek z branży bezpieczeństwa. Zapraszamy do zakupów.

Obwody drukowane

Nasza firma specjalizuje się w produkcji obwodów drukowanych. Dla naszych Klientów wykonujemy różnego rodzaju płytki elektroniczne, które doskonale sprawdzą się przy montażu SMD powierzchniowych komponentów, a także THT, tj. elementów przewlekanych. Oferowane przez nas elementy cenione są przez wielu producentów elektroniki.

Oprogramowanie firmowe

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa w dobie komputeryzacji wymaga funkcjonalnego i intuicyjnego oprogramowania. Oferowany przez nas Subiekt 123 to uznany i nagradzany program, który pomoże ci zoptymalizować finanse firmy. Wśród operacji wykonywanych przez nasz program znaleźć można między innymi szybkie wystawienie faktury, również cyfrowo.

Zabezpieczanie wyrobów aluminiowych

W naszym zakładzie od lat zajmujemy się konserwacją metali i ich obróbką. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest cynowanie aluminium. Jest to doskonałe zabezpieczenie przed korozją. Zapewni to również lepsze przewodnictwo elektryczne. Metoda ta znajduje zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i elektronicznym.

Nowoczesne sprzęty do pomiarów 3D

Na stronie sklepu Smart Solutions znajdziesz urządzenia najnowszej generacji. Są to między innymi ramiona pomiarowe SMART Arm, dzięki którym możliwa jest szybka i dokładna kontrola w trójwymiarze. Obsługa urządzeń jest niezwykle prosta - nie wymaga długich szkoleń czy żmudnych kalibracji. Sprzęt nie musi być także długo nagrzewany, więc jest gotowy do pracy w niemal każdych warunkach i czasie. Sprawność sprzętu gwarantuje niezawodny układ mechaniczny i elektryczny oraz automatyczna kompensacja temperatury.

Centrum kompetencji RPA

Jesteśmy zespołem specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie związane z doradztwem biznesowym. SSC Consulting to firma świadcząca swe usługi w zakresie: wdrażania systemów zintegrowanych; robotyzacji, programowania, IT; zarządzaniu finansami przedsiębiorstw czy optymalizacji różnorakich procesów.

Windy do szpitali

Projektujemy oraz montujemy dźwigi szpitalne wykorzystywane w placówkach medycznych do między innymi przewozu pacjentów poruszających się na wózkach. Rozwiązania, które oferujemy, przystosowane są do znacznie większych ciężarów niż windy spotykane w budownictwie mieszkalnym, ponieważ wraz z pacjentami nierzadko transportuje się także specjalistyczną aparaturę medyczną

Nie chcesz już więcej przepłacać za tusze HP? W ofercie naszego sklepu na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nasza propozycja obejmuje szeroki wybór oryginalnych tuszów do drukarek i ich tańszych zamienników, jak również skup tonerów i zużytych kartridżów. Wszystko to pomoże ci w obniżeniu kosztów eksploatacji sprzętu drukującego w Twoim domu lub biurze. Nie przepłacaj! Zapoznaj się z cennikiem tuszów HP na naszej stronie internetowej już dziś. Zapraszamy!

Kserokopiarki w wielu firmach stanowią jeden z podstawowych sprzętów, który umożliwia prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, dlatego też serwis kserokopiarek oferowany przez naszą firmę ma na względzie ten fakt i stara się przeprowadzić szybki serwis kserokopiarek, by nie zatrzymywać prac prowadzonych w Państwa firmie i umożliwić im normalne funkcjonowanie. Nasz serwis prowadzony jest dla naszych klientów w przystępnych cenach, by każdy klient mógł skorzystać z naszych usług. Zapraszamy!

Maszyny do czyszczenia przewodów

Masz firmę, która zajmuje się przepychaniem przewodów? Jeśli tak, to powinieneś zainwestować w wysokiej jakości urządzenia do udrażniania rur. Posiadają one bardzo mocne i wytrzymałe silniki, które zapewniają efektywny proces czyszczenia m.in. kanałów. Poprzez zastosowanie dysz wytwarzających strumień wodny wsteczny, wąż samoczynnie zagłębia się w przewód bez użycia siły zewnętrznej.

Komora temperaturowa

Nasza firma od wielu lat oferuje komory badawcze, które tworzymy na indywidualne życzenie klienta. To od Ciebie zależy, jakiej ma ona być wielkości. Jeśli jej wymiary nie będą przekraczały 5 m3, to będzie ona przesuwna. Większe maszyny są wolnostojące i osiągają duże objętości (do 100 m3). Są to tzw. "walk in".

Usługi ślusarskie w Warszawie

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, która świadczy profesjonalne usługi ślusarskie, takie jak wymiana zamków. Oferujemy Państwu również awaryjne otwieranie samochodów na terenie Warszawy oraz w okolicach. Nasza firma to specjalistyczne pogotowie zamkowe pozostające do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę: http://www.serwis-zamkow.com/

Oprogramowanie dla zamówień

Polecamy nasz produkt do sterowania ruchem. Nasz system EAM pomoże Ci zorganizować pracę na wszystkich etapach: od układania grafiku dla pracowników, przez zarządzanie budżetem, zamówieniami i zapytaniami ofertowymi, aż po raportowanie wszystkich tych czynności. Przygotuje również statystyki na podstawie Twoich działań.

Skuteczne odkażanie rąk

Zasad higieny należy przestrzegać nie tylko w miejscach publicznych, ale również na terenie zakładów pracy. Dozownik płynu do dezynfekcji kierujemy przede wszystkim do supermarketów oraz zakładów przetwórstwa spożywczego. Wieloletnia wytrzymałość naszych produktów wynika z zastosowania w procesie produkcji stali nierdzewnej.

Niższe koszty pozyskiwania energii

Szukasz sposobu na obniżenie kosztów zużycia energii? Zdecyduj się na instalację, która zawiera panele fotowoltaiczne tworzone przez naszą firmę. Ta zaawansowana technologicznie konstrukcja pozwoli Ci pozyskiwać energię ze słońca, obniżając koszty zużycia przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne.