Metest

Zastanawiasz się, który regulator temperatury jest najlepszy? W naszym asortymencie znajdziesz najlepszy model tego sprzętu, jednocześnie dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach! Jeśli chcesz już dzisiaj postawić na najwyższą jakość, nie czekaj - wybierz nasz regulator temperatury. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Usprawniamy pracę urządzeń produkcyjnych - Smart Solutions

Wolniejsze i mniej wydajne funkcjonowanie urządzenia nie zawsze musi oznaczać konieczność jego całkowitej wymiany. W firmie Smart Solutions producentom proponujemy profesjonalne modernizacje maszyn. Dotyczy to przypadków, w których zawiodła elektronika, mechanika lub sensoryka przyrządów. Zajmujemy się wdrażaniem nowych oprogramowań i podnoszeniem efektywności całego sprzętu. Możemy również zainstalować laserowe głowice skanujące firmy Nikon Metrology. Obsługujemy różne rodzaje kontrolerów m.in. LK czy Metris.

Oferta zmywaczy do różnego typu zanieczyszczeń

Prezentowane na naszej stronie internetowej materiały i chemia budowlana cieszą się niesłabnącą popularnością, ponieważ są niezwykle wydajne oraz bardzo skuteczne. Oprócz różnego typu impregnatów, lakierów, środków czyszczących, klejów i gruntów, sprzedajemy również zmywacze farb emulsyjnych, silikonu, tłuszczu, wosku, nalotu cementowego i zapraw, wykwitów oraz wielu innych. Bez trudu poradzą sobie z doprowadzeniem do porządku różnego typu powierzchni, bez uszkadzania jej. Są proste w aplikacji.

mProfi - obniż koszty marketingu

Nasza platforma daje Ci możliwość zaistnienia w sklepach App Store lub Google Play. mProfi tworzy aplikacje mobilne dla firm, dzięki którym będziesz miał stały kontakt z Klientem, przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów na marketing bezpośredni. Dowiedz się więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

Pomaluj stalowe elementy metodą proszkową z Kapeo Laser

Świadczymy usługi z zakresu laserowej obróbki blach. Kapeo Laser zapewnia kontrolę procesu od samego początku, czyli od stworzenia projektu, do ostatniego kroku jakim jest malowanie metali metodą proszkową. Nasze bogate zaplecze technologiczne pozwala na nadawanie dowolnych barw, które znajdą Państwo w palecie RAL.

Ogrzewanie kościołów podczerwienią

Naszą specjalnością jest profesjonalne ogrzewanie kościołów z wykorzystaniem promienników ciepła. Proponujemy sprzęty najwyższej jakości oraz solidne instalacje, które cieszą się już ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Jesteśmy tu właśnie po to, żeby zaoferować najkorzystniejsze rozwiązania wszystkim naszym klientom!

Oszczędne systemy dla firm

Zależy Ci na usprawnieniu organizacyjnym firmy? Pragniesz dać jej solidne podstawy do aktywnego i nieustannego rozwoju? Koniecznie skorzystaj z elektronicznego obiegu dokumentów, który pozwoli bez jakichkolwiek przeszkód przekazywać informacje pomiędzy filiami oraz placówkami. Będzie to oszczędność czasu i pieniędzy.

Centra przetwarzania danych

Jesteśmy firmą usługową działającą w branży teleinformatycznej od 1998 roku. Nasza praca to proponowanie rozwiązań technologicznych, między innymi sposobów na przechowywanie danych. Data Center to centrum przetwarzania informacji oraz zabezpieczenia urządzeń. Polecamy nie tylko układy chłodzące sprzęt, ale także elementy miedziane oraz światłowodowe systemów transmisji danych.

Nasza firma naprawia maszyny do obróbki metalu największych producentów. Od wielu lat prowadzimy serwis obrabiarek, i handlujemy używanym sprzętem. Urządzenia, które są remontowane w naszym serwisie, zawsze przechodzą dokładny przegląd, dzięki czemu nasi klienci otrzymują funkcjonalną i w pełni bezpieczną maszynę. Zostaliśmy również docenieni za instrumenty, które sprzedajemy. Są one wysokiej jakości, a ceny jakie na nie proponujemy są bardzo korzystne dla klientów.

Deja Vu - folie do pakowania

Jednym z kluczowych elementów oferty przedsiębiorstwa produkcyjnego i handlowego DEJA VU jest folia strecz power. Ten wydajny, mocny i trwały materiał, wykonany z tworzywa polietylenowego, doskonale sprawdza się jako opakowanie pojedynczych produktów oraz ładunków na paletach. Zabezpiecza przed działaniem wilgoci, kurzem czy zabrudzeniami, a także przed przesuwaniem w czasie transportu czy magazynowania.

Fachowy serwis instalacji

Nasza profesjonalna firma to nie tylko fachowy montaż, ale także serwisowanie instalacji domowych. W razie jakiejkolwiek awarii, zgłoś się do specjalistów z Łodzi. Naprawa kotłów junkers różnych producentów to niejedyna usługa, którą proponujemy. Oprócz usunięcia usterki wykonujemy także próby szczelności i okresowe przeglądy.

Oświetlenie zewnętrzne

Teren przydomowy wymaga równie odpowiedniego oświetlenia co pomieszczenia wewnątrz budynku. Dlatego warto zastosować przede wszystkim kinkiety ogrodowe, które dzięki swojej unikalnej konstrukcji sprawdzają się w każdej aranżacji. Oferujemy dziesiątki zróżnicowanych modeli, w wielu wariantach kolorystycznych i wzorniczych.

Sprzedaż notebooków

Jeśli masz dosyć dźwigania ze sobą do szkoły lub pracy ciężkiego laptopa, to sprawdź nasze notebooki. Wysokiej jakości procesor, zintegrowana karta graficzna oraz pojemny dysk zapewnią Ci nasze komputery. Klientom oferujemy szeroki wybór kolorów, dzięki czemu znajdziesz odpowiedni dla siebie komputer w dobrej cenie.

Usługi montażu wentylacji

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która prowadzi montaż nowoczesnych systemów pozwalających na wyposażenie wnętrz różnego typu. Oferujemy również przeglądy techniczne, serwis wentylacja, naprawy systemów oraz wymianę części. Wentylacja przemysłowa zapewnia wnętrzom odpowiednie, bezpieczne warunki.

Precyzyjna obróbka metali

Znakomita jakość świadczonych przez nas usług sprawia, że przedsiębiorcy działający w branży przemysłowej chętnie z nich korzystają. Naszą specjalnością jest profesjonalna obróbka metali, w tym frezowanie, elektrodrążenie WEDM i EDM, szlifowanie oraz spawanie. Posiadamy duże doświadczenie i niezbędną wiedzę, co pozwala nam na osiągnięcie doskonałych rezultatów, bez względu na typ produkcji. Chętnie wykonujemy małe i średnie serie. Naszym atutem jest również terminowość wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

Opakowania z tworzyw sztucznych

Do jednych z najtrudniejszych metod obróbki należy termoformowanie , dlatego produkcja opakowań z tworzyw sztucznych jest tak wymagającym zadaniem. Doskonale sobie z nim radzimy, dzięki połączeniu sił naszego profesjonalnego i kreatywnego zespołu z odpowiednio wyposażonym parkiem maszynowym. Dostarczamy gotowe wyroby Klientom z Polski i z całego świata, w tym najbardziej znanym i prestiżowym markom.

Jeśli potrzebne jest Państwu profesjonalnie wykonywane frezowanie CNC zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, w ramach której znajdziecie Państwo liczne usługi, jakie świadczą dla Państwa nasi wykwalifikowani specjaliści, którzy zajmują się obróbką określonych materiałów za pomocą odpowiednich metod.

Naprawa sprężarek

Interesują Cię kompresory? Zajrzyj na stronę www.aircomp.pl i znajdź kompresory czy też sprężarki śrubowe idealne dla swoich oczekiwań. W ramach naszej oferty prowadzimy także serwis kompresorów i sprężarek. Wszystko co potrzebne w jednym miejscu. Zajrzyj jeśli szukasz kompresorów i sprężarek sprawdzonych i wysokiej jakości.

Maszyny do zgrzewania siatek lub blach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, w której posiadamy m.in. szablonowe zgrzewarki wielopunktowe. Przeznaczone są do łączenia siatek lub blach za pomocą prasy metodą na gorąco. Proponujemy Państwu maszyny dostępne w dwóch wariantach - z jednym lub dwoma napędami. Ich ilość przekłada się wówczas na efektywność i szybkość spajania.