Metest

Zastanawiasz się, który regulator temperatury jest najlepszy? W naszym asortymencie znajdziesz najlepszy model tego sprzętu, jednocześnie dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach! RTC600 to model który pozwala na regulowanie temperatury, wilgotności oraz innych wielkości fizycznych. Posiada w pełni programowalnych przebieg wartości zdalnych. Jeśli chcesz już dzisiaj postawić na najwyższą jakość, nie czekaj - wybierz nasz regulator temperatury. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Pomaluj stalowe elementy metodą proszkową z Kapeo Laser

Świadczymy usługi z zakresu laserowej obróbki blach. Kapeo Laser zapewnia kontrolę procesu od samego początku, czyli od stworzenia projektu, do ostatniego kroku jakim jest malowanie metali metodą proszkową. Nasze bogate zaplecze technologiczne pozwala na nadawanie dowolnych barw, które znajdą Państwo w palecie RAL.

Oszczędne systemy dla firm

Przedstawiamy ofertę dla wszystkich tych osób, które pragną zachować porządek w firmie i chcą mieć wszystko odpowiednio uporządkowane. PROGMATE DOCs jest systemem obiegu dokumentów, dzięki któremu wprowadzanie danych do systemu będzie łatwiejsze, a zachowanie porządku efektywniejsze. Jest to narzędzie bardzo wydajne i bezpieczne dla firmowych danych, a w dodatku przedstawiające różnorodne statystyki i raporty. Inwestycja w nie to możliwość skuteczniejszego zarządzania papierowymi oryginałami, jak również usprawnienia działań firmy.

Centra przetwarzania danych

Jesteśmy firmą usługową działającą w branży teleinformatycznej od 1998 roku. Nasza praca to proponowanie rozwiązań technologicznych, między innymi sposobów na przechowywanie danych. Data Center to centrum przetwarzania informacji oraz zabezpieczenia urządzeń. Polecamy nie tylko układy chłodzące sprzęt, ale także elementy miedziane oraz światłowodowe systemów transmisji danych.

Deja Vu - folie do pakowania

Jednym z kluczowych elementów oferty przedsiębiorstwa produkcyjnego i handlowego DEJA VU jest folia strecz power. Ten wydajny, mocny i trwały materiał, wykonany z tworzywa polietylenowego, doskonale sprawdza się jako opakowanie pojedynczych produktów oraz ładunków na paletach. Zabezpiecza przed działaniem wilgoci, kurzem czy zabrudzeniami, a także przed przesuwaniem w czasie transportu czy magazynowania.

Sprzedaż notebooków

Jeśli masz dosyć dźwigania ze sobą do szkoły lub pracy ciężkiego laptopa, to sprawdź nasze notebooki. Wysokiej jakości procesor, zintegrowana karta graficzna oraz pojemny dysk zapewnią Ci nasze komputery. Klientom oferujemy szeroki wybór kolorów, dzięki czemu znajdziesz odpowiedni dla siebie komputer w dobrej cenie.

Precyzyjna obróbka metali

Znakomita jakość świadczonych przez nas usług sprawia, że przedsiębiorcy działający w branży przemysłowej chętnie z nich korzystają. Naszą specjalnością jest profesjonalna obróbka metali, w tym frezowanie, elektrodrążenie WEDM i EDM, szlifowanie oraz spawanie. Posiadamy duże doświadczenie i niezbędną wiedzę, co pozwala nam na osiągnięcie doskonałych rezultatów, bez względu na typ produkcji. Chętnie wykonujemy małe i średnie serie. Naszym atutem jest również terminowość wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

Naprawa sprężarek

Interesują Cię kompresory? Zajrzyj na stronę www.aircomp.pl i znajdź kompresory czy też sprężarki śrubowe idealne dla swoich oczekiwań. W ramach naszej oferty prowadzimy także serwis kompresorów i sprężarek. Wszystko co potrzebne w jednym miejscu. Zajrzyj jeśli szukasz kompresorów i sprężarek sprawdzonych i wysokiej jakości.

Obwody drukowane

Nasza firma specjalizuje się w produkcji obwodów drukowanych. Dla naszych Klientów wykonujemy różnego rodzaju płytki elektroniczne, które doskonale sprawdzą się przy montażu SMD powierzchniowych komponentów, a także THT, tj. elementów przewlekanych. Oferowane przez nas elementy cenione są przez wielu producentów elektroniki.

Oprogramowanie firmowe

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa w dobie komputeryzacji wymaga funkcjonalnego i intuicyjnego oprogramowania. Oferowany przez nas Subiekt 123 to uznany i nagradzany program, który pomoże ci zoptymalizować finanse firmy. Wśród operacji wykonywanych przez nasz program znaleźć można między innymi szybkie wystawienie faktury, również cyfrowo.

Zabezpieczanie wyrobów aluminiowych

W naszym zakładzie od lat zajmujemy się konserwacją metali i ich obróbką. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest cynowanie aluminium. Jest to doskonałe zabezpieczenie przed korozją. Zapewni to również lepsze przewodnictwo elektryczne. Metoda ta znajduje zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i elektronicznym.

Windy do szpitali

Projektujemy oraz montujemy dźwigi szpitalne wykorzystywane w placówkach medycznych do między innymi przewozu pacjentów poruszających się na wózkach. Rozwiązania, które oferujemy, przystosowane są do znacznie większych ciężarów niż windy spotykane w budownictwie mieszkalnym, ponieważ wraz z pacjentami nierzadko transportuje się także specjalistyczną aparaturę medyczną

tusze hp

Nie chcesz już więcej przepłacać za tusze HP? W ofercie naszego sklepu na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nasza propozycja obejmuje szeroki wybór oryginalnych tuszów do drukarek i ich tańszych zamienników, jak również skup tonerów i zużytych kartridżów. Wszystko to pomoże ci w obniżeniu kosztów eksploatacji sprzętu drukującego w Twoim domu lub biurze. Nie przepłacaj! Zapoznaj się z cennikiem tuszów HP na naszej stronie internetowej już dziś. Zapraszamy!

Oprogramowanie dla zamówień

Polecamy nasz produkt do sterowania ruchem. Nasz system EAM pomoże Ci zorganizować pracę na wszystkich etapach: od układania grafiku dla pracowników, przez zarządzanie budżetem, zamówieniami i zapytaniami ofertowymi, aż po raportowanie wszystkich tych czynności. Przygotuje również statystyki na podstawie Twoich działań.

Skuteczne odkażanie rąk

Zasad higieny należy przestrzegać nie tylko w miejscach publicznych, ale również na terenie zakładów pracy. Dozownik płynu do dezynfekcji kierujemy przede wszystkim do supermarketów oraz zakładów przetwórstwa spożywczego. Wieloletnia wytrzymałość naszych produktów wynika z zastosowania w procesie produkcji stali nierdzewnej.

Kopel B2B

Nie wszystkie elementy instalacji elektrycznych wymagają dbałości o estetykę. jednak rozdzielnice natynkowe tak. Powodem tego jest miejsce ich montażu - usytuowane wewnątrz pomieszczeń muszą wpisywać się w ich charakter oraz strukturę. Dlatego też zadbaliśmy, aby modele, które znalazły się w naszym asortymencie, odznaczały się bardzo estetyczną formą. W naszym katalogu znajdują się propozycje zróżnicowane pod kątem wielkości oraz kształtu. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Czytniki magnetyczne dla firm

Nasze urządzenia pozwalają na to, aby elektroniczna rejestracja czasu pracy była szybka i dokładna. Systemy monitorujące posiadają zabezpieczoną bazę danych, która umożliwia dostęp jedynie osobom upoważnionym do ich odczytu. Urządzenia ewidencjonujące są niezwykle proste w obsłudze i współpracują z najbardziej znanymi systemami operacyjnymi, a automatyczne aktualizacje pozwalają na otrzymywanie najświeższych informacji. Modele sprzętu nie wymagają silnego przyciskania karty magnetycznej przez pracownika - możliwy jest ich odczyt z odległości kilku centymetrów.

Ogrzewanie domu

Jedną z pierwszych decyzji, jaką musimy podjąć podczas budowy domu, jest wybór systemu ogrzewania. Zastanawiasz się, jak działa pompa ciepła i czy stanowi dla Ciebie najlepsze rozwiązanie? To urządzenie wykorzystuje naturalne procesy, takie jak skraplanie czy sprężanie, do wytworzenia energii. To ekologiczny i wydajny sposób na ogrzanie całego budynku.

Nowoczesne stanowiska

Mamy świadomość tego, jak bardzo zróżnicowane są potrzeby ośrodków naukowych i laboratoriów. Dlatego, jako producent stanowisk badawczych i testowych, proponujemy kompletne i nowoczesne rozwiązania. Dostępne w naszej ofercie urządzenia i konstrukcje umożliwiają dokonywanie różnorodnych pomiarów i nie tylko.

Sprzedaż akcesoriów do drukarek

Nasze kompleksowe usługi obejmuje doradztwo, działania serwisowe, a przede wszystkim sprzedaż elementów do drukarek czy kserokopiarek, a także całych urządzeń na terenie Lubina. Wśród oferowanych artykułów znajdują się chociażby tonery i tusze uznanej na rynku sprzętu elektronicznego firmy Konica Minolta.

Centralne systemy wentylacji

Czy poszukują Państwo efektywnych i trwałych rozwiązań, które z łatwością można zamontować w każdym obiekcie użytkowym? Przedsiębiorstwo MK-WENT zaprasza do odwiedzenia strony internetowej firmy i zapoznania się z takimi pozycjami, jak centrala wentylacyjna. Jest to urządzenie zaprojektowane tak, aby świetnie sprawdziło się nawet w przypadku intensywnej, codziennej eksploatacji. Z ich pomocą do wnętrza dostarczone zostanie odpowiednio ogrzane i przefiltrowane powietrze, co jest niejednokrotnie kluczową kwestią.

Profesjonalny sprzęt do pracy

Wysokiej jakości specjalistyczne urządzenia do pracy na budowie czy przy remoncie umożliwią dokładne i solidne wykonanie. Elektronarzędzia warsztatowe to urządzenia wielofunkcyjne, które są gwarancją niezawodności, dużej mocy urządzenia, długiego czasu pracy, jak również łatwej obsługi nawet w wymagających warunkach.

Instalacje przemysłowe

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości rozwiązań produkcyjnych. Dzięki proponowanym przez nas instalacjom, pneumatyka dla przemysłu nabiera zupełnie nowego znaczenia. Z naszymi rozwiązaniami mogą Państwo zwiększyć wydajność oraz jakość produkcyjną swojego przedsiębiorstwa.

Łazienka - ogrzewanie podłogowe

Na naszej stroni internetowej znajdziecie oferowane przez nas w najbardziej atrakcyjnych cenach liczne elektryczne maty grzewcze, jakie wykorzystywane są do montowania ciepłych podłóg, jakie są niezwykle funkcjonalnymi w naszych domach, gdzie sprawdzą się one zwłaszcza w przypadku kuchni czy też łazienki.

Nowoczesne urządzenia pomiarowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, dzięki której nie będziesz musiał się już martwić, skąd wziąć zaawansowane urządzenia pomiarowe w dobrej cenie. Właśnie w ofercie Smart One dostępne są między innymi pirometry stacjonarne. Dzięki nim będziecie w stanie szybko i bez żadnego problemu dokonać bezkontaktowego pomiaru temperatury. Zajrzyj i przekonaj się, jak bardzo tego typu sprzęt może ułatwić ci pracę.

Nowoczesne systemy monitoringu wizyjnego

Montaż kamer przemysłowych to jedno z ważniejszych zadań, które należy wykonać przed rozpoczęciem działalności w określonym miejscu. Systemy monitoringu wizyjnego to gwarancja bezpieczeństwa wyposażenia i pracowników twojej firmy. Kamery pełnią funkcję prewencyjną przed ewentualnymi kradzieżami, a także zapisują zdarzenia, do których doszło w siedzibie, co pozwala na ciągłą kontrolę nad tym, co się dzieje, z każdego miejsca na świecie. Kamery mogą także służyć np. do liczenia wchodzących pracowników.

wyposażenie do chłodni

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które oferuje klientom funkcjonalne urządzenia, w tym komory chłodnicze. Pokrycie poprzez lakierowanie proszkowe metalowych części sprawia, że komora chłodnicza nabiera charakteru i wyrazistości. W wielu sklepach świetnie się sprawdzi użycie barw intensywnych i zróżnicowanych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na urządzenia chłodnicze. Gwarantujemy kompleksową obsługę, atrakcyjną propozycję cenową, szczególnie polecana jest komora chłodnicza oraz pełną satysfakcję z naszych urządzeń.

Silniki i przekładnie wiertarko-wkrętarek

Zajmujemy się importem, sprzedażą i serwisem silników i przekładni akumulatorowych wiertarko-wkrętarek. Oferujemy podzespoły do urządzeń firm takich, jak: Bosch, Metabo, Makita oraz Fein, Flex i Festool, a także Hilti, Hitachi i DeWalt. Części zamienne dostępne w sprzedaży są wytrzymałe i posłużą na długi czas.

Usługi teleinformatyczne

Nasza firma wykonuje instalacje teleinformatyczne, elektryczne, oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego oraz wiele innych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Oferta obejmuje także tworzenie aparatury w nowych oraz remontowanych budynkach. Zapewniamy również zakładanie automatyki domowej, systemów alarmowych oraz domofonowych. Zaczynamy od sporządzenia projektu całości oraz osobnych modułów, następnie dostarczamy urządzenia i sieci i montujemy je we wskazanym miejscu. Zapewniamy także usługi z zakresu uruchomienia aparatury i wykonania pomiarów.

Wentylatory

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażową kompleksowych elementów przydatnych między innymi w biurach czy halach produkcyjnych. Producent wentylatorów przemysłowych przygotował szereg kompleksowych rozwiązań, które mogą okazać się użyteczne w upalnych, letnich miesiącach odświeżając powietrze.

Oświetlenie ledowe

Często oświetlenie ogrodowe wykorzystywane jest również do tego, aby dodatkowo uwidocznić najładniejsze rośliny i krzewy znajdujące się w naszej kolekcji. Energooszczędne Lampy do kuchni jak i lampy LED znakomicie wzbogacają nasze ogródki skalne, a wielokolorowe lampy halogenowe powodują, że nasza ogrodowa fontanna, nawet naprawdę niewielka. W kuchni jak i w takim ogrodzie powinno być oświetlenie wysokiej jakości.

Wallbox dla domu

Naszą specjalnością jest realizowanie zleceń z zakresu tworzenia nowoczesnej infrastruktury dla elektromobilności. Kompleksowo wykonujemy stacje ładowania pojazdów elektrycznych od etapu tworzenia projektu, nadzorowania prowadzonej inwestycji, a także ostatecznej jej realizacji i regularnych usług serwisowych.

Multiprojekt

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajduje się m.in. profesjonalny serwonapęd. Specjalizujemy się w sprzedaży funkcjonalnych sterowników do maszyn, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty - czekamy na Ciebie!