Gadżety imprezowe w Party World

Dzięki sklepom takim jak Party World każdy ma okazję zorganizowania udanego przyjęcia dla rodziny i znajomych. W naszej ofercie znajdziecie niezwykłe zaproszenia na urodziny dziecka, baloniki, obrusy i serwety jednorazowe, dekoracje z ulubionymi przez najmłodszych motywami i wiele innych. Polecamy również zabawne przebrania karnawałowe dla dzieci i dorosłych. Wszystko zamówisz jednym kliknięciem! Właśnie u nas znajdziesz niezliczoną ilość inspiracji do udanej zabawy. Sprawdź nasze propozycje na nadchodzące okazje.

Warszawa - laser-tag w Pif Paf

Przeżyj niezapomnianą przygodę z atrakcjami proponowanymi przez Wielką Spłuwę. Polecamy paintball laserowy, który jest całkowicie bezpieczny i przeznaczony nawet dla dzieci od 9. roku życia. Dla nieco starszych uczestników polecamy tradycyjny paintball oraz bumper ball - zabawy w dmuchanej kuli. Przeprowadzone w taki sposób urodziny dla dzieci z pewnością sprawią im wiele frajdy i uśmiech pojawi się na ich twarzach. Zorganizuj imprezę lub spędź indywidualnie czas w naszej arenie w Poznaniu. Sprawdź cennik na naszej stronie i umów się.

DJ na wesele i nie tylko

Doświadczenie, znajomość wielu gatunków muzycznych, perfekcjonizm i pasja - dzięki temu wodzirej i DJ wykonuje usługi w sposób, który spodoba się każdemu. Chętnie zagra na weselu, bankiecie, prywatce, balu absolutoryjnym, studniówce, połowinkach, dancingu, andrzejkach czy poprawinach. Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice. Szczegóły na stronie online.

Spanie pod namiotem

Chcesz spędzić w tym roku wakacje w niecodzienny sposób? Jeśli znudziły Ci się hotele, to odwiedź nasze pole namiotowe położone w województwie dolnośląskim. Możesz wybrać się u nas na piesze wędrówki po parku krajobrazowym lub zobaczyć rzekę Bóbr z innej perspektywy. Dysponujemy własną bazą kajakową i pontonową.