Dobry dentysta

Witaj w Perfect Dent w Bielsko-Białej. W naszej klinice znajdziecie Państwo skuteczne wybielanie zębów metodą nakładkową, dopasowywaną indywidualnie dla każdego pacjenta. Stomatolog wykonuje idealnie dopasowane nakładki, które zakłada się na noc. Po kilku dniach kuracji uśmiech jest wyraźnie jaśniejszy. Zapraszamy na konsultacje.

Badanie piersi

Często kobiety wykrywają zmiany w biuście, gdy są już one zaawansowane. Wówczas szanse na skuteczne wyleczenie maleją, dlatego zachęcamy wszystkie panie do wykonywania regularnego, profilaktycznego USG piersi. w Krakowie wykonuje je gabinet ginekologiczno-położniczy doktor Moniki Bomersbach. Zapraszamy do rezerwacji wizyt. Wykonujemy również badania przydatków, prowadzimy ciążę, badamy pacjentki w różnym wieku, również młodociane gdy istnieje taka konieczność. Zawsze dbamy o przyjazną atmosferę.

Usuwanie nadmiernego owłosienia

Zachęcamy państwa do wypróbowania depilacji laserowej w Warszawie w gabinecie kosmetologicznym Instytut Estetyczny w Warszawie. Urządzenie emituje energię elektromagnetyczną, która wnika do mieszków włosowych i powoduje ich wypadanie. Ponadto hamuje proces produkcji keratyny czyli podstawowego budulca pasm. Kilka zabiegów powtórzonych w regularnych odstępach czasu gwarantuje długotrwały efekt gładkiej skóry na zawsze. Rekomendujemy również inne nasze zabiegi, botoks, kwas hialuronowy, mezoterapię etc.

Jeśli do tej pory zastanawialiście się Państwo dlaczego udając się do psychologa otrzymujecie Państwo pomoc wyłącznie w społecznej postaci, odpowiadamy. Otóż, zawód ten oparty jest na współpracy, nie natomiast na leczeniu. Dlatego właśnie, jeśli Państwa stan wymaga interwencji farmakologicznej, należy udać się do lekarza psychiatry w Warszawie. NZOZ Centrum Terapii DIALOG jest miejscem, w którym znajdziecie Państwo pomoc i zrozumienie, poparte szeroką wiedzą merytoryczną i ogromem kompetencji. Zachęcamy do rejestracji wizyty konsultacyjnej.

Gabinet okulistyczny

Nasze Centrum, znajdujące się w Częstochowie, zajmuje się pomocą osobom z różnymi wadami wzroku. Przyjmuje u nas także okulista dziecięcy, który przeprowadza wszystkie niezbędne badania diagnostyczne, a następnie wspólnie z rodzicami pacjenta ustala plan leczenia. W razie potrzeby wyznacza konieczne leki. Wydaje również recepty na soczewki okularowe.

Leczniczy masaż na bolący kręgosłup

Jedną z technik fizjoterapeutycznych, stosowanych powszechnie przy leczeniu bólu kręgosłupa, jest masaż leczniczy. Opiera się na założeniach klasycznej terapii manualnej. Może być stosowany także w wielu innych dolegliwościach, o czym przeczytacie na naszej stronie. Możecie także odwiedzić nas w naszej placówce Lublinie i porozmawiać o zabiegach.

Suplementy diety

Przedstawiamy nowoczesny sklep, w którym sprzedajemy suplementy diety, w tym spirulinę - preparat pozyskiwany z alg morskich, w którym znajdziecie Państwo aż 60 procent łatwo przyswajalnego białka, które wchłania się znacznie lepiej niż zwierzęce lub roślinne. To również silny antyoksydant. Polecamy zażywanie szczególnie osobom aktywnym.

Monitorowanie stanu pacjenta

Witamy w firmie Walmed. Kardiomonitor to nowoczesne urządzenie, które wskazuje na akcję serca pacjenta, tętno, ciśnienie i szereg innych parametrów medycznych. W naszej firmie dostępne są nowoczesne modele urządzeń dedykowane najlepszym szpitalom, klinikom, jak i przychodniom lekarskim. Zapraszamy do współpracy.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją profesjonalnych mebli specjalistycznych. Nasze wyposażenie laboratoriów cieszy się uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów. Można u nas nabyć m.in. funkcjonalne dygestorium laboratoryjne, które charakteryzuje się ogromną wytrzymałością. Zostało ono bowiem wykonane z materiałów odpornych na działanie szkodliwych czynników biologicznych i chemicznych. Nasz asortyment opisaliśmy szczegółowo na naszej oficjalnej stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zachęcamy.

Zakażenia malarią

Jest jedną z najgroźniejszych chorób tropikalnych. Warto sobie jednak zadać pytanie czy malaria występuje w Europie? Przebywając na starym kontynencie jesteśmy bezpieczni, a może tylko nieświadomi zagrożenia? Badania donoszą, że w 2015 roku tę chorobę zdiagnozowano u ponad ośmiu tysięcy osób, którymi najczęściej byli Francuzi.

Kosmetyki do włosów

Jeśli marzysz o gęstej i przyciągającej uwagę fryzurze, musisz zdecydować się na korzystanie z odpowiednich kosmetyków. Koniecznością mogą się okazać preparaty przeciw wypadaniu włosów. W ofercie naszego sklepu posiadamy peelingi, lotiony, produkty ochronne w sprayu i wiele innych niezwykle pomocnych środków.

Naszą specjalnością jest dostarczanie na rynek specjalistycznej odzieży, która znajdzie zastosowanie u osób pracujących w szpitalach, klinikach, gabinetach, przychodniach i innych obiektach zajmujących się ochroną zdrowia. Firma Beretta-MED Polska ma w swoim szerokim asortymencie m. in. bardzo wygodne i funkcjonalne fartuchy medyczne, które idealnie sprawdza się nawet podczas całodziennej eksploatacji. Oferujemy modele damskie i męskie, których krój został stworzony z myślą o zapewnieniu swobody ruchów.