Fizjoterapia dla każdego

Witamy w Centrum Rehabilitacji Best Care. Oferujemy profesjonalną rehabilitację domową w Warszawie, jak również w naszej placówce. Oferujemy komfortowe warunki dostosowane do wymagań współczesnych Pacjentów. Oferujemy klasyczny masaż leczniczy, zabiegi z wykorzystaniem prądów, naświetlania, jonoforezy i innych skutecznych metod przywracających funkcje narządów ruchu. Jeżeli poszukujecie Państwo leczenia po operacji, wypadku, kontuzji sportowej lub przy zmianach zwyrodnieniowych, zgłoście się do naszych specjalistów.

Dobry dentysta

Witaj w Perfect Dent w Bielsko-Białej. W naszej klinice znajdziecie Państwo skuteczne wybielanie zębów metodą nakładkową, dopasowywaną indywidualnie dla każdego pacjenta. Stomatolog wykonuje idealnie dopasowane nakładki, które zakłada się na noc. Po kilku dniach kuracji uśmiech jest wyraźnie jaśniejszy. Zapraszamy na konsultacje.

http://www.medykus.eu/

Zdrowy i piękny uśmiech jest marzeniem każdego człowieka. Jest on nie tylko estetyczny dla otoczenia, lecz także wskazuje na bardzo dobry stan zdrowotny naszej jamy ustnej, a co za tym idzie całego organizmu. Gabinet Medykus zaprasza na wybielanie zębów i leczenie kanałowe. Warszawa Wesoła jest przystankiem metra, na którym muszą Państwo wysiąść w przypadku poruszania się tym środkiem transportu. Należy zaznaczyć, iż ten typ zabiegu mogą przejść tylko zdrowe kły, trzonowce i siekacze, a o tym czy takie są decyduje lekarz dentysta.

Zdrowotny Sklep - obuwie medyczne

Nasze produkty cechuje połączenie komfortu z właściwościami leczniczymi, dlatego znajdują one zastosowanie zarówno w szpitalach, jak i w przestrzeni prywatnej. Zdrowotny Sklep w swojej ofercie posiada między innymi buty zdrowotne firmy Berkemann, w tym sandały, półbuty, a także różnego rodzaju klapki.

Badanie piersi

Często kobiety wykrywają zmiany w biuście, gdy są już one zaawansowane. Wówczas szanse na skuteczne wyleczenie maleją, dlatego zachęcamy wszystkie panie do wykonywania regularnego, profilaktycznego USG piersi. w Krakowie wykonuje je gabinet ginekologiczno-położniczy doktor Moniki Bomersbach. Zapraszamy do rezerwacji wizyt. Wykonujemy również badania przydatków, prowadzimy ciążę, badamy pacjentki w różnym wieku, również młodociane gdy istnieje taka konieczność. Zawsze dbamy o przyjazną atmosferę.

Lexmedica - pomoc przy chorobach jelita

Zmagacie się Państwo z bólami brzucha czy regularnymi biegunkami i zastanawiacie się, co może Wam dolegać? Jeśli jest to wrzodziejące zapalenie jelita grubego niezbędna jest jak najszybsza diagnostyka i poddanie się kuracji. Leki jakie u nas znajdziecie są przeznaczone do tego, by maksymalnie złagodzić objawy. Istotny jest też czas wykrycia zdrowotnej niedogodności - inaczej konieczne może być skorzystanie z pomocy chirurgicznej i wycięcie sprawiających dyskomfort części ciała. Znajdziecie nas we Wrocławiu.

Usuwanie nadmiernego owłosienia

Zachęcamy państwa do wypróbowania depilacji laserowej w Warszawie w gabinecie kosmetologicznym Instytut Estetyczny w Warszawie. Urządzenie emituje energię elektromagnetyczną, która wnika do mieszków włosowych i powoduje ich wypadanie. Ponadto hamuje proces produkcji keratyny czyli podstawowego budulca pasm. Kilka zabiegów powtórzonych w regularnych odstępach czasu gwarantuje długotrwały efekt gładkiej skóry na zawsze. Rekomendujemy również inne nasze zabiegi, botoks, kwas hialuronowy, mezoterapię etc.

Jeśli do tej pory zastanawialiście się Państwo dlaczego udając się do psychologa otrzymujecie Państwo pomoc wyłącznie w społecznej postaci, odpowiadamy. Otóż, zawód ten oparty jest na współpracy, nie natomiast na leczeniu. Dlatego właśnie, jeśli Państwa stan wymaga interwencji farmakologicznej, należy udać się do lekarza psychiatry w Warszawie. NZOZ Centrum Terapii DIALOG jest miejscem, w którym znajdziecie Państwo pomoc i zrozumienie, poparte szeroką wiedzą merytoryczną i ogromem kompetencji. Zachęcamy do rejestracji wizyty konsultacyjnej.

Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Oprócz zabiegów estetycznych i kosmetycznych, nasze centrum wykonuje również poprawy wyglądu metodą chirurgiczną. Jednym z zabiegów jest liposukcja brzucha - brzmi poważnie, a w rzeczywistości jest bezpiecznym i bezkrwawym zabiegiem poprawienia sylwetki! Liposukcja brzucha jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić swój wygląd oraz poczucie własnej wartości. Serdecznie zapraszamy.

Gabinet okulistyczny

Nasze Centrum, znajdujące się w Częstochowie, zajmuje się pomocą osobom z różnymi wadami wzroku. Przyjmuje u nas także okulista dziecięcy, który przeprowadza wszystkie niezbędne badania diagnostyczne, a następnie wspólnie z rodzicami pacjenta ustala plan leczenia. W razie potrzeby wyznacza konieczne leki. Wydaje również recepty na soczewki okularowe.

Leczenie ortopedyczne

Jesteśmy ośrodkiem położonym w warszawskiej dzielnicy Bielany, gdzie świadczone są usługi z zakresu diagnostyki oraz leczenia operacyjnego patologii narządu ruchu, w tym układu mięśniowego, szkieletowego oraz więzadłowego. W Centrum Medycznym Gamma wykonywana jest między innymi proteza biodra, kolana oraz barku (endoprotezoplastyka), a także artroskopia, leczenie niestabilności stawów, chirurgia nerwów obwodowych, a także leczenie zwichnięć oraz złamań. Istnieje możliwość odebrania wyników przez naszą stronę internetową.

Leczniczy masaż na bolący kręgosłup

Jedną z technik fizjoterapeutycznych, stosowanych powszechnie przy leczeniu bólu kręgosłupa, jest masaż leczniczy. Opiera się na założeniach klasycznej terapii manualnej. Może być stosowany także w wielu innych dolegliwościach, o czym przeczytacie na naszej stronie. Możecie także odwiedzić nas w naszej placówce Lublinie i porozmawiać o zabiegach.