Profesjonalna obsługa wesel i studniówek

Ulubione piosenki, największe hity i najpiękniejsze przytulańce możesz zatańczyć na każdej imprezie, którą prowadzę. Jestem profesjonalnym DJ’em na studniówkę, sylwestra, wodzirejem na wesele i organizatorem oprawy artystyczno-muzycznej wszelkich przyjęć. Dzięki niebanalnemu poczuciu humoru umiem rozluźnić towarzystwo i wywołać uśmiech na twarzy gości. Ponadto głębokie doświadczenie i elastyczność sprawiły, że umiem dopasować program do oczekiwań bawiących się osób, aby znalazły się w swoich klimatach.

Jeśli planujecie Państwo uroczystość zawarcia związku małżeńskiego i poszukujecie doświadczonego fotografa z Bydgoszczy o niebanalnym zmyśle artystycznym, zapraszam do zapoznania się z moimi dotychczasowymi realizacjami. Nazywam się Aneta Tworek, a fotografia ślubna jest głównym obszarem mojej działalności od kilku lat. Zapewniam pełną obsługę zdjęciową ceremonii, obejmującą przygotowania, uroczystość w kościele lub USC i przyjęcie weselne.

Nasz sklep internetowy dla DJ-ów oferuje wysokiej klasy oświetlenie dyskotekowe, które wraz z dobrym muzycznym sprzętem uświetni każdą imprezę. Korzystając z oferowanego przez nas sprzętu do klubów muzycznych masz pewność, że urządzenia posłużą bardzo długo, gdyż cechuje je trwałość wykonania potwierdzona uznanymi markami.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego studia. Oferujemy profesjonalne usługi fotograficzne wśród których znajdą Państwo między innymi sesje , a wśród nich bardzo popularna sesja, portrety, zdjęcia rodzinne oraz wiele innych. Dzięki nam utrwalą Państwo miłe chwile i związane z nimi emocje. Do zlecenia każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Sesja ciążowa czy zdjęcia rodzinne - dla nas są to całkowicie inne rodzaje zdjęć przenoszące odmienny ładunek emocjonalny, dlatego też staramy się aby każda nasza fotografia potrafiła przekazać w pełni emocje związane z tym wydarzeniem.

Animacje na zlecenie

Są jednym z najciekawszych, a za razem najpopularniejszych i najskuteczniejszych form reklamy. Właśnie dlatego tworzenie animacji 3D jest dla nas tak satysfakcjonującym zajęciem. Produkując filmiki dla naszych klientów wiemy, że jest to dla nich inwestycja, która zwróci się poprzez znaczne zainteresowanie ze strony odbiorców ich usług lub produktów.

Rozwój technologii, oprócz pojawiania się na rynku coraz ciekawszych gadżetów, umożliwił też postęp i dużo większe pole manewru w dziedzinie fotografii i video. Świetnym na to przykładem jest filmowanie dronem, jakie wykonujemy dla Państwa w naszej firmie na terenie Krakowa i nie tylko. Zapraszamy do współpracy.