Zdjęcia rodzinne

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego studia. Oferujemy profesjonalne usługi fotograficzne wśród których znajdą Państwo między innymi sesje , a wśród nich bardzo popularna sesja, portrety, zdjęcia rodzinne oraz wiele innych. Dzięki nam utrwalą Państwo miłe chwile i związane z nimi emocje. Do zlecenia każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Sesja ciążowa czy zdjęcia rodzinne - dla nas są to całkowicie inne rodzaje zdjęć przenoszące odmienny ładunek emocjonalny, dlatego też staramy się aby każda nasza fotografia potrafiła przekazać w pełni emocje związane z tym wydarzeniem.

DJ na wesela

Chcesz by goście na Twoim weselu bawili się do białego rana? Mogę w tym pomóc. Jako wodzirej prowadziłem już dziesiątki uroczystości. Priorytetem jest dla mnie dopasowanie repertuaru do gustu gości a także zachowanie dobrego stylu. Zapewniam profesjonalną oprawę przyjęcia: oświetlenie, scena i nagłośnienie jest wliczone w cenę. Głównym rejonem mojej działalności jest Województwo Śląskie.

Upominki z okazji dnia chłopaka

Na dzień mężczyzny proponujemy atrakcyjne, miłe dla oka kubki dla chłopaka. Z kolei na dzień kobiet przygotowaliśmy w tej kategorii także atrakcyjną ofertę upominków, z których ucieszy się z całą pewnością każda dziewczyna. Dlatego też zapraszamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty, jaka dostępna jest w naszym sklepie online.

Lustro klasyczne

Szukasz sposobu, by nadać swojemu wnętrzu nieco oldschoolowego szyku? Nasze lustra vintage wprowadzą nieco niepowtarzalnego klimatu lat 60. i 70. do każdego mieszkania. Obłe, często asymetryczne kształty stały się znakiem rozpoznawczym praktycznie całej epoki - teraz możesz cieszyć się stylowym wyposażeniem domu także dziś.

Obrazy na płótnach

W ofercie galerii znajdują się ręcznie malowane obrazy w różnych formatach. Dostępne są również portrety na płótnie na zamówienie. Mogą być wykonane na podstawie załączonego zdjęcia techniką olejną lub rysunku, a także z zachowaniem podobieństwa. Dzięki temu grafiki bardzo dobrze nadają się na prezent.

muzyczni.pl

Gra na instrumencie to nie tylko konieczność inwestycji w swoje umiejętności, ale również w odpowiedni sprzęt, który często bywa drogi. W naszym sklepie znajdziecie państwo wyjątkowo tanią ofertę na najlepsze pałki perkusyjne oraz inne elementy. Są to wyroby z drewna najwyższej jakości, które nie tylko imponują wytrzymałością, ale przede wszystkim komfortem grania. Dzięki różnym modelom, cenom oraz długościom, dopasują dla siebie odpowiednie zarówno doświadczeni muzycy,jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z graniem.