Profesjonalna obsługa wesel i studniówek

Ulubione piosenki, największe hity i najpiękniejsze przytulańce możesz zatańczyć na każdej imprezie, którą prowadzę. Jestem profesjonalnym DJ’em na studniówkę, sylwestra, wodzirejem na wesele i organizatorem oprawy artystyczno-muzycznej wszelkich przyjęć. Dzięki niebanalnemu poczuciu humoru umiem rozluźnić towarzystwo i wywołać uśmiech na twarzy gości. Ponadto głębokie doświadczenie i elastyczność sprawiły, że umiem dopasować program do oczekiwań bawiących się osób, aby znalazły się w swoich klimatach.

Jeśli planujecie Państwo uroczystość zawarcia związku małżeńskiego i poszukujecie doświadczonego fotografa z Bydgoszczy o niebanalnym zmyśle artystycznym, zapraszam do zapoznania się z moimi dotychczasowymi realizacjami. Nazywam się Aneta Tworek, a fotografia ślubna jest głównym obszarem mojej działalności od kilku lat. Zapewniam pełną obsługę zdjęciową ceremonii, obejmującą przygotowania, uroczystość w kościele lub USC i przyjęcie weselne.

Nasz sklep internetowy dla DJ-ów oferuje wysokiej klasy oświetlenie dyskotekowe, które wraz z dobrym muzycznym sprzętem uświetni każdą imprezę. Korzystając z oferowanego przez nas sprzętu do klubów muzycznych masz pewność, że urządzenia posłużą bardzo długo, gdyż cechuje je trwałość wykonania potwierdzona uznanymi markami.