Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego studia. Oferujemy profesjonalne usługi fotograficzne wśród których znajdą Państwo między innymi sesje , a wśród nich bardzo popularna sesja, portrety, zdjęcia rodzinne oraz wiele innych. Dzięki nam utrwalą Państwo miłe chwile i związane z nimi emocje. Do zlecenia każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Sesja ciążowa czy zdjęcia rodzinne - dla nas są to całkowicie inne rodzaje zdjęć przenoszące odmienny ładunek emocjonalny, dlatego też staramy się aby każda nasza fotografia potrafiła przekazać w pełni emocje związane z tym wydarzeniem.

Animacje na zlecenie

Są jednym z najciekawszych, a za razem najpopularniejszych i najskuteczniejszych form reklamy. Właśnie dlatego tworzenie animacji 3D jest dla nas tak satysfakcjonującym zajęciem. Produkując filmiki dla naszych klientów wiemy, że jest to dla nich inwestycja, która zwróci się poprzez znaczne zainteresowanie ze strony odbiorców ich usług lub produktów.

Rozwój technologii, oprócz pojawiania się na rynku coraz ciekawszych gadżetów, umożliwił też postęp i dużo większe pole manewru w dziedzinie fotografii i video. Świetnym na to przykładem jest filmowanie dronem, jakie wykonujemy dla Państwa w naszej firmie na terenie Krakowa i nie tylko. Zapraszamy do współpracy.

Bydgoszcz: fotograf na ślub i wesele

Czekają Cię wspaniałe wydarzenia jakimi są ślub i wesele? Chciałbyś utrwalić je na pięknych i ponadczasowych fotografiach? Studio filmu i fotografii „Awangardowa” oferuje profesjonalne usługi w zakresie fotografii ślubnej. Bydgoszcz, to wspaniałe miasto, które będzie stanowiło doskonałe tło dla młodej pary!

DJ na wesela

Chcesz by goście na Twoim weselu bawili się do białego rana? Mogę w tym pomóc. Jako wodzirej prowadziłem już dziesiątki uroczystości. Priorytetem jest dla mnie dopasowanie repertuaru do gustu gości a także zachowanie dobrego stylu. Zapewniam profesjonalną oprawę przyjęcia: oświetlenie, scena i nagłośnienie jest wliczone w cenę. Głównym rejonem mojej działalności jest Województwo Śląskie.

Baśnie, bajki i nie tylko

Książki dla dzieci czy przedszkolaków powinny bawić i uczyć jednocześnie, i takie właśnie cechy spełniają nasze produkty. Dzięki nim maluch może poznać świat kolorów, liter i odkryć wiele przydatnych ciekawostek. Barwne ilustracje przyciągają wzrok a mądre teksty rozwijają wyobraźnię. Ponadto każdy nasz produkt jest wykonany z wysoko jakościowego papieru, który jest całkowicie bezpieczny dla maluszka.