Upominki na Komunię Świętą

Szukasz prezentu dla świadka lub druhny, którzy wesprą Cię podczas najważniejszego dnia w życiu? Sprawdź nasze podziękowania weselne w formie kubków czy poduszki ze spersonalizowanym napisem. W naszym sklepie internetowym znajdziesz jeszcze więcej gadżetów! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pogrzeb świecki

Już od 30 lat nasze przedsiębiorstwo wspiera żałobników. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest mistrz ceremonii pogrzebowej, dostępny na terenie Warszawy. Poprowadzi on uroczystość zamiast księdza, wygłaszając mowę skonsultowaną z Rodziną Zmarłego. Uroczystość przeprowadzana jest w specjalnym budynku pełniącym funkcje funeralne o charakterze świeckim - bez mszy i symboli religijnych.

Mandale

Tworzymy piękną biżuterię, która inspiruje, dodaje siły i odwagi. Bransoletka Michała Archanioła to jeden z naszych hitów sprzedażowych. Modele tej kolekcji nieznacznie różnią się między sobą - kolorami, paskiem. Niektóre z nich uplecione są z koralików, niektóre wykończone są bardziej surowym rzemieniem.

Niepowtarzalne znicze

Szukasz zniczy od producenta w przystępnej cenie i niebanalnej formie? Wytwórnia Zniczy Abramowski stawia na element tradycji i niepowtarzalność form. Te lampki są jak dzieła sztuki. Wykorzystujemy najwyższej jakości szkło i ceramikę, aby oddać w Państwa ręce lampiony nietuzinkowe, piękne i urzekające. Pamiętajmy o naszych zmarłych nie tylko przy okazji dnia Wszystkich Świętych. Dzięki długotrwałemu czasowi palenia nasze lampki mogą służyć Państwu przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. Są klasyczne, ponadczasowe i bardzo dekoracyjne.